Leylekler Animasyonundan Türkçe Dublaj Fragman

0 865

Bu Eylül’de vizyona girecek olan Leylekler filmine ait yeni içerikler paylaşılıyor. Filme ait Türkçe dublajlı fragman yayınlandı.

Bay Evet (Yes Man), Zorlu Görev (Writer), Muppets gibi filmlerin senaryosunu yazan Uzatmalı Nişanlım (The Five-Year Engagement), Kötü Komşular 1 ve 2’yi yöneten Nicholas Stoller, Warner Bros.’un yeni projesine imza atıyor. Orijinal seslendirme kadrosunda Andy Samberg, Jennifer Aniston, Ty Burrell, Kelsey Grammer gibi isimlerin yer aldığı Leylekler filmi, Türkçe dublajlı fragmanıyla karşınızda.

Leylekler Filminin Konusu

Bebekleri leylekler getirir…ya da bir zamanlar öyleydi. Şimdiyse global bir internet perakende şirketi için paket dağıtıyorlar. Şirketin üst düzey teslimat leyleği olan Junior, tam da terfi etmek üzereyken, Bebek Yapım Makinesi’ni yanlışlıkla çalıştırarak, sevimli mi sevimli ancak tamamemen izinsiz olarak kız bir Bebek üretir. Junior ve Leylek Dağındaki tek insan olan arkadaşı Tulip, herşeyi göze alarak, patron fark etmeden bu sorun yumağını teslim etmek için zamana karşı yarışmalıdırlar. Bu vahşi yolculuk, bir çok aileyi tamamlayacak ve de leyleklerin dünyadaki gerçek görevini tekrar gündeme getirecek bir yolculuktur.

storks leylekler filmi

Harun Can’ın Seslendirme Kadrosunda Olduğu Leylekler Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yapımcılığını Brad Lewis (Ratatuy) ile Nicholas Stoller‘ın üstlendiği Leylekler, 23 Eylül 2016 tarihinde vizyona girecek. Orijinal seslendirmesini Andy Samberg‘in yaptığı Junior karakterini Deadpool’u da seslendirmiş olan Harun Can seslendiriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın