Liam Neeson’ın Yeni Filmi Silence’ın Vizyon Tarihi Belirlendi

0 120

Andrew Garfield, Liam Neeson ve Adam Driver’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Martin Scorsese filmi Silence’ın detayları paylaşıldı. Silence filminin vizyon tarihi açıklandı.

The Departed filmiyle Oscar Ödülü kazanan 2013 yılında çektiği The Wolf of Wall Street filminin ardından yönetmen koltuğuna bir süre ara veren yeni Martin Scorsese filmi Silence‘dan heyecanlandıran haber geldi. Film Amerika’da sınırlığı dağıtımla 23 Aralık’ta, geniş dağıtımda ise 2017 yılının Ocak ayında izleyicilerin karşısına çıkacak.

Martin Scorsese ve Liam Neeson Silence Filmiyle Yeniden Bir Arada!

Schindler’s List (Schindler’in Listesi), Taken serisi, Run All Night (Gece Takibi) gibi filmlerde izlediğimiz Liam Neeson, Silence filmiyle ikinci defa Martin Scorsese ile çalışma fırsatı yakalıyor. 2002 yılında vizyona giren (ülkemizde 2003) New York Çeteleri (Gangs of New York) filminde birlikte çalışan ikili roman uyarlaması projede bir araya gelirken ayrıca Adam Driver ve Andrew Garfield gibi isimler de yer alıyor.

Silence

Silence Filminin Konusu

Shusaku Endo’nun aynı adı taşıyan romanından beyazperdeye adapte edilen filmi Paramount Pictures finanse ediyor. 2002 yılında vizyona Gangs of New York (New York Çeteleri) filminin senaryosunu yazan Jay Cocks, Scorsese ile yeniden çalışma fırsatı yakalıyor. Sinemaseverleri 17. yüzyıla götürecek olan film, iki cizvit papazının hikayelerine odaklanıyor. Filmde, Hristiyanlık dininin öğretisini ve esaslarını yaymak için çıktıkları Japonya yolculuğunda vahşet ve zulüm ile karşılaşan iki Çizvit rahibinin hikayesi işlenecek.

Liam Neeson Father Cristóvão Ferreira karakterine hayat verirken; Andrew Garfield Father Rodrigues’i, Adam Driver ise Father Francisco Garupe’u canlandıracak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın