Liam Neeson’ın Filmi Silence’tan İlk Fragman Geldi

0 92

Beyaz perdenin en tanınmış yönetmenlerinden olan Martin Scorsese’nin başrolünde Liam Neeson’ın da yer aldığı Silence filminden ilk fragman ve poster görücüye çıktı.

Sinema tutkunlarının hafızalarına kazınan The Wolf of Wall Street, Godfellas, Taxi Driver, The Departed, Raging Bull gibi filmlere imza atan beyaz perdenin önemli yönetmenlerinden Martin Scorsese, Shusaku Endo’nun yazmış olduğu romandan uyarlanan filmi yönetiyor. Senaryosu Gangs of New York filminin senaristi Jay Cocks tarafından yazılan yapım, 17. yüzyılda yaşayan iki Çizvit papazının yaşadıkları zulüm, baskı ve Japonya’ya yaptıkları seyahati anlatıyor.

Silence Filminden İlk Fragman

Silence Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Paramount Pictures’ın finanse ettiği başrolünde Adam Driver, Andrew Garfield ve Liam Neeson‘ın yer aldığı Silence filmi 23 Aralık’ta Amerika’da sınırlı sayıda gösterime girecek. Filmin ülkemiz için netlik kazanmış vizyon tarihi bulunmasa da Şubat ayında gösterime girmesi bekleniyor. Usta sinemacının 28 seneden beri üzerinde durduğu film, Hristiyanlık dininin öğretisini ve esaslarını yaymak için Japonya yolculuğuna çıkan iki çizvit rahibinin karşılaştıkları vahşet ve zulmü anlatacak.

Silence Filmi
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın