Luc Besson’un Yönettiği Valerian’dan Yeni Görseller!

0 129

2014 yılında çekmiş olduğu Lucy filmiyle adından söz ettiren yönetmen Luc Besson, çizgi roman uyarlamasında kamera arkasına geçiyor. Oyuncu kadrosu, konusuyla adından söz ettiren filmin yeni görselleri paylaşıldı.

Yönetmenliğini yaptığı The Fifth Element (5. Güç), Léon (Sevginin Gücü), Taken 2 (Takip: İstanbul), Transporter 2 (Taşıyıcı 2) ve Lucy filmleriyle sinemada tanınmışlığını arttıran yönetmen Luc Besson, bu kez büyük bütçeli Valerian‘ın kamera arkasında. Geride bıraktığımız aylarda filmin çekimlerine başlanıldığının müjdesini veren yönetmen Instagram hesabı üzerinden paylaşımlarına devam ediyor. Ancak bu kez yeni görseller yönetmenin Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı.

Valerian Filmi

Valerian Filmi Bütçesi İle Dikkat Çekiyor!

Pierre Christin ve artist Jean-Claude Mézières tarafından ortaya çıkarılan Fransız çizgi roman Valerian and Laureline, yayınlandığı dönemden itibaren tam 21 dile çevrilmiş ve 10 milyonun üzerinde kopya satmıştır. Luc Besson’un senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği filmin tam ismi Valerian and the City of a Thousand Planets olarak biliniyor ve film Valerian ile Laureline isminde iki zaman gezgini ajanın galaktik bir imparatorluğu araştırmasını anlatıyor.

Valerian Filmi

Yıldız Oyuncu Kadrosuyla Valerian

2017 senesinde vizyona girecek olan Valerian filminde beyaz perdeden tanıdık isimler yer alıyor. Filmde Valerian karakterini İnanılmaz Örümcek Adam 2’den tanıdığımız Dane DeHaan canlandırırken Laureline karakteri ise en son Kağıttan Kentler (Paper Towns) filminde izlediğimiz Cara Delevingne tarafından canlandırılıyor. Filmde ayrıca Clive Owen, Ethan Hawke, Rihanna, Kris Wu ve sesiyle John Goodman gibi isimler de yer alıyor.

Valerian filminin vizyon tarihi 21 Temmuz 2017 olarak belirlendi.

Valerian Filmi

Valerian Filmi

Valerian Filmi

Valerian Filmi

Valerian Filmi

Valerian Filmi

Valerian Filmi

Valerian Filmi

Valerian Filmi

Valerian Filmi

Valerian Filmi

Valerian Filmi

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın