Martin Scorsese Filmlerinin Açılış Sahneleri

0 74

Sinema dünyasına unutulmaz filmler kazandıran Martin Scorsese’nin filmlerinin başlangıç sahneleri vimeo kullanıcısı Really Dim tarafından bir araya getirildi. Taksi Driver, Shutter Island, Hugo, Casion ve dahası.

Dokuz kez Oscar’a aday olan ve 2006 yapımı The Departed (Köstebek) ile kariyerini taçlandıran Martin Scorsese, her filminde ustalığını konuşturarak arkasından gelen yönetmenlere ışık tutuyor. Goodfellas (Sıkı Dostlar), Gans of New York (New York Çeteleri), The Wolf of Wall Street (Para Avcısı) ve The Departed (Köstebek) gibi yapımlara imza atan Scorsese’nin en sevilen filmlerinin açılış sahneleri tek videoda bir araya getirildi.

Daha önce “1.000.000 Frames” başlığı altında, izlediği tüm filmlerin hafızasına kazınan karelerini bir araya getiren Vimeo kullanıcısı Really Dim; Who’s That Knocking at My Door, The King of Comedy, After Hours, Goodfellas, Casin, The Aviator gibi önemli yapımların başlangıç açılış sahnelerini bir araya getirdi. Bizdebu keyifli videoyu sizlerle paylaşmak istedik.

Scorsese: Opening / Candice drouet from Really Dim on Vimeo.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın