Maymunlar Cehennemi: Savaş Filminin İlk Tanıtım Fragmanı

0 89

Maymunlar Cehennemi 3 olarak andığımız War for the Planet of the Apes filminin ilk tanıtım fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Pierre Boulle‘nin yazmış olduğu La Planéte Singes adlı romandan 1968 yılında uyarlanan ilk Maymunlar Cehennemi (Planet of the Apes) filmi uzun soluklu bir serinin habercisi olmuş 1973 senesine kadar 5 filmlik bir seri haline gelmişti. Dikkat çeken konusuyla birlikte dönemde kullanılan makyaj teknikleri sinema tutkunlarının dikkatini çekmişti. 2001’de Tim Burton seriyi diriltmeye çalışsa da başarılı olamamış 10 yıllık aranın ardından yeni serinin ilk adımını Rupert Wyatt‘ın yönettiği Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (Rise of the Planet of the Apes) atılmıştı. 2014 senesinde Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti (Dawn of the Planet of the Apes) ile heyecan yaratan uyarlama üçüncü filmine kavuşuyor. Daha önce set fotoğrafları yayınlanan Maymunlar Cehennemi: Savaş (War for the Planet of the Apes)‘ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Maymunlar Cehennemi: Savaş

Maymunlar Cehennemi 3 Ne Zaman Vizyona Girecek?

İkinci film Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti’nin kaldığı yerden devam edeceği duyurulan Maymunlar Cehennemi: Savaş filmi, daha önce yapılan açıklamaya göre 14 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek. Andy Serkis‘i tekrar Ceasar karakterini canlandırırken göreceğimiz War for the Planet of the Apes filminde; maymunlar ve insanlar arasında geçen büyük savaş anlatılacak. İlk filmin yönetmeni Mat Reeves yeni filmde “halkının lideri Caesar maymunların Musa’sı olmak için savaşacak” dedi.

Maymunlar Cehennemi: Savaş

Maymunlar Cehennemi 3 Filminin Konusu

Yeni serinin üçüncüsü Maymunlar Cehennemi: Savaş (War for the Planet of the Apes) Caesar’ın liderliğinde olduğu maymunlar ve acımasız Colonel tarafından yönetilen bir ordu ile olan ölümcül savaşa odaklanacak. Maymunların yaşadığı büyük kayıplar sonrası Caesar, karanlık tarafına dönerek türünün intikamını almak için yolculuğa çıkar. Bu yolculuk sonrasında Colonel ile karşı karşıya gelen Caesar kendi türleri ve gezegenin geleceği için büyük savaşı başlatacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın