Nihayet! John Wick 2 Filminin İlk Fragman Geldi

0 156

Daha önce kamera arkası görüntüleri, poster ve yayınlanacak olan fragmanı müjdeleyen teaser ile heyecan yaratan John Wick: Chapter 2 filminin ilk fragmanı yayınlandı.

20 milyon dolarlık bütçe ile elde ettiği 86 milyon dolarlık hasılat ve Keanu Reeves’in canlandırdığı John Wick karakteri fenomene dönüşünce yapımcılar da ikinci film için kolları sıvadı. Aksiyon dozunun izleyicileri tatmin edecek boyutta olduğu ilk filmin üç yıl sonrasında vizyona girecek olan John Wick: Chapter Two, vitesi yükselterek aksiyonu bol film olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Filmin ilk fragmanı da bu sinyali fazlasıyla veriyor.

John Wick: Chapter 2

John Wick 2 Ne Zaman Vizyonda?

2014 yılında vizyona giren ilk John Wick filminin ardından Yanlış Kapı (Kncok Knock), Exposed ve The Neon Demon gibi filmlerde izlediğimiz Keanu Reeves‘in başrolü üstlendiği John Wick: Chapter 2, 10 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek. Common, Riccardo Scamarcio, Laurence Fishburne, Ruby Rose, Bridget Moynahan, Lance Reddick, Franco Nero, John Leguizamo ve Ian McShane gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Chad Stahelski oturuyor.

John Wick: Chapter 2

Jon Wick 2 Filminden İlk Fragman İzle

İlk filmde eşini kaybeden ve onun hediye ettiği köpek ile hayatına devam etme kararı alan John Wick‘in nefes kesen intikam hikayesini izlemiştik. İkinci filmde ise Wick, Common tarafından canlandırılan mafya babasına karşı mücadele verecek. İlk filmde gördüğümüz John Leguizamo devam filminde oto tamircisi olan Aurelio’u canlandırken Bridget Monyahan John Wick’in eşi olarak karşımıza çıkacak. Peter Stormare ise filmin kötü karakterini canlandıracak.

John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2 Poster
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın