Ninja Kaplumbağalar 2’den Kamera Arkası Videosu

0 328

İlk filme göre daha emin adımlarla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden; kamera arkası videosuyla çekimlerin nasıl gerçekleştiğini, kahraman kaplumbağaların nasıl canlandırıldığını izleyicilerin beğenisine sundu.

1986 – 1996 seneleri arası çizgi dizi olarak karşımıza çıkan Ninja Kaplumbağalar, 1990, 1991 ve 1993 yıllları arası üç filmlik bir seri haline gelerek 80’ler ve 90’lar çocuklarının en büyük kahramanları olmuştu. 2014 yılında Jonathan Liebesman‘ın yorumlamasıyla izleyicilerin karşısına çıkan kahraman kaplumbağalar bizleri maziye götürse de beklenen etkiyi tam manasıyla gerçekleştirememişti. 493 milyon dolarlık gişe hasılatının ardından ikinci film için çalışmalara başlayan ekip vizyon tarihini beklerken yeni içeriklerle de bizleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden‘in oyuncu, yönetmen ve ekibin detayları paylaştığı yeni bir video yayınlandı.

Ninja Kaplumbağalar ve Casey Jones Daha Kötülerle Savaşmaya Hazır

Ninja Kaplumbağalar’ın devam halkası Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows‘ta; Michelangelo, Donatello, Leonardo ve Raphael, Casey Jones, Apriol O’Neil ve Vern Fenwick büyük belalara bulaşacak. Baş düşman Shredder hapisten kaçmasıyla dünyayı ele geçirmek için şeytanı planı devreye sokar. İlk iş çılgın bilimadamı Baxter Stockman ve ahmak fedailer Bebop ve Rocksteady ile daha da güçlenir. Kaplumbağalar, Shredder ve ekibi ile başa çıkmaya hazırlanırken karşılarına kötülüğüyle nam salmış Krang (Beyin) çıkar.

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 23 Haziran’da Vizyona Girecek

Jonathan Liebesman’ın yönetmen koltuğunu Dave Green’e emanet ettiği Ninja Kaplumbağalar 2‘de; Megan Fox, Stephen Amell ve Will Arnet başrolleri paylaşırken Alan Ritchson, Noel Fisher, Jeremy Howard ve Johnny Knoxville kaplumbağaları seslendiriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın