Ninja Kaplumbağalar 2’den Türkçe Altyazılı Yeni Fragman

0 1.473

İkinci filmine kavuşmamıza kısa bir süre kalan Ninja Kaplumbağalar’ın yeni Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Dave Green’in oturduğu Ninja Kaplumbağalar: Gölgenin İçinden’in “Casey Jones” klibi paylaşıldı.

1984 senesinde Kevin Eastman ve Peter Liard tarafından ortaya çıkarılan Ninja Kaplumbağalar beyaz perde maceralarına tam gaz devam ediyor. İlk olarak 1986 – 1996 yılları arasında çizgi dizi olarak ekranlarda boy gösteren kaplumbağalar 80’ler ve 90’lar çocuklarının hayatlarında önemli bir figür olmuştu. 1990, 1991 ve 1993 yıllarında üç filmlik bir seri haline gelen çizgi romanın ikinci serisi 2014 yılında vizyona giren Teenage Mutant Ninja Turtles (Ninja Kaplumbağalar) ile başlamış oldu. Bu yıl vizyona girecek olan Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows seri devam edecek.

ninja kaplumbağalar 2 izle

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Filminin Türkçe Fragmanı Yayınlandı

2014 yılında vizyona giren yeni uyarlama çizgi romana ve çizgi diziye hakim olan kitle tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuş, seri ile alakası olmadığı konusunda hemfikir olmuşlardı. Eleştirilerden dersini alan ekip Ninja Kaplumbağalar 2‘de çizgi romana daha bağlı kalarak üzdüğü hayranlarının gönlünü kazanmaya çalışacak. Michelangelo, Donatello, Leonardo ve Raphael, April O’Neil ve Casey Jones çizgi dizilerden de hatırlayacağımız gibi Baxter Stockman, Bebop ve Rocksteady ile karşı karşıya gelecek.

Ninja Kaplumbağar 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

2014 yılında vizyona giren Ninja Kaplumbağalar filmini Jonathan Liebesman yönetmişti ancak ikinci filmde yerini Dave Green‘e bırakıyor. Megan Fox, Stephen Amell ve Will Arnet başrolleri paylaşırken Alan Ritchson, Noel Fisher, Jeremy Howard ve Johnny Knoxville kaplumbağaları seslendiriyor. Film, ülkemiz sinema salonlarında Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden ismiyle, 23 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın