Organize İşler 2 Filminin Başrolü Belli Oldu!

0 361

Yılmaz Erdoğan, Tolga Çevik, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Özgü Namal, Cem Yılmaz, Erdal Tosun, Salih Kalyon, Başak Köklükaya, Ezgi Mola, Berrak Tüzünataç, Rıza Kocaoğlu, Bülent Emrah Parlak gibi oyuncu kadrosu ile 2005 yılında vizyona giren Organize İşler filmi 2.618.244 kişi tarafından izlenerek büyük başarı elde etmişti.

Deyim yerindeyse Şampiyonlar ligi gibi oyuncu kadrosuna sahip olan komedi filminin ikincisi için geçtiğimiz yıl ışık yakılmıştı. Büyük beğeni ile izlenen film için izleyiciler Organize İşler 2 ne zaman vizyona girecek? sorularını sormaya başlamıştı. Filmle ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor.

organize işler 2 izle

Organize İşler 2 Filminde Hangi Oyuncular Yer Alacak

Yönetmen koltuğunda Yılmaz Erdoğan’ın oturacağı devam projesi Organize İşler 2 filminin oyuncu kadrosunda Ata Demirer ve Demet Akbağ’ın yer alacağı kesinlik kazanmıştı ancak diğer isimler henüz belirlenmemişti. Çekim hazırlıkları hızla süren yapım için son olarak Kıvanç Tatlıtuğ’ın ismi geçti. Kelebeğin Rüyası filminde Yılmaz Erdoğan’la birlikte çalışan Tatlıtuğ Organize İşler 2’de horoz dövüşçüsü karakterine hayat vereceği ortaya çıktı. Ayrıca filmde İçerde dizisiyle büyük üne kavuşan Bensu Soral’ın da yer alacağını belirtelim.

Organize İşler 2 Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Şimdiye kadar Demet Akbağ, Ata Demirer, Bensu Soral ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yer alacağı belli olan Organize İşler 2 filminin çekimlerine 2018 yılı Haziran ayında başlanılması planlanıyor. Filmin vizyon tarihi ise 4 Ocak 2019 olarak duyuruldu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın