Star Trek Beyond’un Rihanna’lı Üçüncü Fragmanı

0 982

Yeni Star Trek serisinin devam filmi Star Trek Beyond’un üçüncü fragmanı Paramount Pictures tarafından servis edildi. Yayınlanan fragmanda dinlediğimiz “Sledgehammer” şarkısını Twitter’dan duyurdu.

J.J. Abrams‘ın ilk iki filmi yönetmesinin ardından koltuğunu Hızlı ve Öfkeli serisiyle adından söz ettiren Justin Lin‘e emanet ettiği  Star Trek Beyond‘un üçüncü fragmanı servis edildi. Paramount Pictures tarafından yayınlanan yeni fragmanda ünlü pop şarkıcısı Rihanna‘nın seslendirdiği “Sledgehammer” şarkısı da duyurulmuş oldu. Ayrıca şarkıcı Twitter hesabı üzerinden takipçilerine kısa bir video ile yeni şarkısını da duyurdu.

Star Trek Beyond Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Star Trek serisinin yeni filmi Star Trek Beyond, 22 Temmuz 2016 tarihinde izleyici karşısına çıkacak. Filmde Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg, Anton Yelchin ve John Cho gibi isimler ilk filmlerde canlandırdıkları karakterlere dönerken Idris Elba, Sofia Boutella ve Joe Taslim Star Trek Beyond kadrosunda yer alan isimler oldu. Son iki filmi yöneten J.J. Abrams, yönetmen koltuğunu Justin Lin’e devretti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın