Suicide Squad İle Dalga Geçen Film: Sinister Squad’ın İlk Fragmanı

0 798

Sinema dünyasında adından çok söz ettiren filmler izleyicileri eğlendirmek için farklı yönetmen ve oyuncularla ti’ye alınıyor. DC evreninin kötülerini bir araya getiren Suicide Squad da bu yapımlardan nasibini alıyor. Sinister Squad filminin ilk fragmanı görücüye çıktı.

Gişede önemli gelirler elde eden filmleri ti’ye alan “mockbuster” yapımlarla adından söz ettiren film şirketi The Asylum; Transformers, The Da Vinci Code, Abram Lincoln Vampire Hunter gibi filmlerin ardından şu sıralar adından çok söz ettiren Suicide Squad filmine göz dikti. Transmorphers, The Da Vinci Treasure, Abraham Lincoln Vs. Zombies gibi filmlerin sahibi olan şirket, İntihar Timi’ni İntihar Timi: Gerçek Kötüler (Sinister Squad) olarak izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

sinister squad izle

Yönetmen Koltuğunda Avengers Filmiyle Dalga Geçen Jeremy M. Inman Oturuyor

Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson gibi isimleri bir araya getiren Marvel filmi Avengers ile dalga geçen yönetmen Jeremy M. Inman, Avengers Grimm filmine imza atmıştı. Bu alanda deneyimli olan yönetmen, The Asylum şirketi ile birlikte çalışarak Uğursuzlar Timi’ne imza atıyor. Film, ölüm habercisi olarak tanınan vahşi bir güç tarafından saldırıya uğrayan dünyayı terörden kurtarmanın hikayesini perdeye taşıyor.

Sinister Squad filminde, Jared Leto’nun canlandırdığı Joker karakterini Rumpelstiltskin olarak izleyeceğiz. Johnny Rey Diaz tarafından canlandırılan karaktere Christina Licciardi (Alice), Lindsay Sawyer (Goldilocks), Tilda A Davis (Gelda), Trae Ireland (Bluebeard), Isaac Reyes (Piper) gibi isimler eşlik edecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın