Tarzan Efsanesi’nden 360 Derece Video

0 1.022

Teknolojinim tüm nimetlerinden yararlanan sinema dünyası sanal gerçeklik videolarıyla fark yaratıyor. Gösterime girmeye hazırlanan filmler 360 derece sanal gerçeklik videolarıyla izleyicilerin dikkatini çekmeye çalışıyor. The Legend of Tarzan da 360 derece sanal gerçeklik videosu yayınlayan filmler arasına katılıyor.

Tarzan’ın ormanı terk etmesinin ardından gelişen hikayelere odaklanan yeni Tarzan filmi yeni içerikleriyle heyecan yaratıyor. Daha önce kamera arkası videoları, görseller ve fragmanlarıyla izleyici karşısına çıkan film bu kez 360 derece sanal gerçeklik videosuyla geldi. Yayınlanan 1 dakikalık video, ormanın derinliklerine baş döndürücü bir seyehate çıkıp, ağaçtan ağaca dolaşarak; 360 derece sanal gerçekliği yansıtıyor. Tarzan’ın yaşadığı ormanda ağaçtan ağaca dolaşma deneyimini yaşatıyor.

tarzan filmi izle 2016
Photo by Jonathan Olley – © 2014 Warner Bros. Entertainment Inc., WV Films IV LLC and Ratpac-Dune Entertainment LLC–U.S., Canada, Bahamas & Bermuda

The Legend of Tarzan Filminin Oyuncu Kadrosu

Önemli bir yönetmenle çalışan filmin oyuncu kadrosunda Para Avcısı (The Wolf of Wall Street), Neighbours, Fokus, Zamanda Aşk (About Time) filmlerinde rol almış ve şimdilerde Suicide Squad filmiyle gündemde olan Margot Robbie ve Alexander Skarsgård başrolleri üstleniyor. Margot Robbie’nin “Jane” karakterini canlandıracağı filmde Alexander Skarsgård ise sinema dünyasının kurgusal karakteri Tarzan’ı canlandırıyor. Filmde ayrıca Samuel L. Jackson, Christoph Waltz ve Djimon Hounsou gibi tanınmış isimler de yer alıyor.

The Legend of Tarzan 8 Temmuz’da Vizyona Girecek

Warner Bros.‘un finanse ettiği senaryosunu Stuart Beattie, Craig Brewer, John Collee ve Adam Cozad‘ın yazdığı The Legend of Tarzan, Tarzan’ın ormanı terketmesinden sonra üst sınıf İngiliz soylusu olmasına odaklanıyor. 1912 yılında Tarzan of the Apes ile ortaya çıkan Tarzan ilk romanın ardından uzunca bir yol kat etti. Ormanın hakimi yeni uyarlamasında modern dünyanın sert kurallarına karşı mücadele verecek. Masalın bitiminden sonra başlayan hikayede Tarzan ormanı terkedip Jane ile evlenerek John Clayton III, Lord Greystoke olmuştur. Parlamento tarafından yeniden Kongo’ya çağırılan Lord Greystoke, Leon Rom tarafından hazırlanan kanlı bir planın içine doğru çekilir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın