Tarzan Efsanesi’nden IMAX Fragman Geldi

0 971

Sinemanın önemli isimlerini bir araya getiren The Legend of Tarzan filminin yeni IMAX fragmanı yayınlandı. Fragmanda daha önce görmediğimiz sahneler yer alıyor.

Bu yılın beklenen filmlerinden biri olan The Legend of Tarzan‘ın vizyon tarihi yaklaşıyor. İzleyicilerin dikkatini çekmek isteyen yapım yeni içeriklerini piyasaya sürüyor. Edgar Rice Burrough tarafından yaratılan öykü karakterlerinden olan Tarzan’ın yeni beyaz perde uyarlaması olan The Legend of Tarzan, IMAX fragmanıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Tanınmış Oyuncuları Bir Araya Getiren Tarzan Filmi

Edgar Rice Burroughs tarafından yaratılan öykü karakterlerinden olan Tarzan daha önce bir çok farklı uyarlama ile hem televizyon hem de sinema dünyasında yer aldı. Bu kez hikaye fantastik dünyayı iyi tanıyan David Yates tarafından işleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise; Para Avcısı, Neighbours, Fokus, Zamanda Aşk gibi filmlerde rol alan 12 Ağustos’ta Harley Quinn olarak karşımıza çıkacak olan Margot Robbie ve sinemanın kurgusal karakterini canlandıracak olan Alexander Skarsgard yer alıyor. İkiliye Samuel L. Jackson, Christoph Waltz ve Djimon Hounsou gibi beyaz perdenin tanınmış isimleri eşlik ediyor.

tarzan filmi izle 2016
Photo by Jonathan Olley – © 2014 Warner Bros. Entertainment Inc., WV Films IV LLC and Ratpac-Dune Entertainment LLC–U.S., Canada, Bahamas & Bermuda

Heyecanla Beklenen Tarzan Hikayesi: Tarzan Efsanesi

Daha önce bir çok farklı hikayesine televizyon ve sinema dünyasında karşılaştığımız Tarzan, bu kez ormanı terketmesinin ardından John Clayton III olarak üst sınıf bir İngiliz soylusu haline gelmesini anlatacak. Ormanın hakimi Tarzan modern hayatın sert kurallarına karşı mücadele verecek. Masalın bitiminden sonra başlayan hikayede Tarzan ormanı terkedip Jane ile evlenerek John Clayton III, Lord Greystoke olmuştur. Parlamento tarafından yeniden Kongo’ya çağırılan Lord Greystoke, Leon Rom tarafından hazırlanan kanlı bir planın içine doğru çekilir.

Warner Bros. tarafından finanse edilen Tarzan Efsanesi‘nin senaryosu Stuart Beattie, Craig Brewer, John Collee ve Adam Cozad tarafından yazıldı. Film, 8 Temmuz 2016 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın