Warcraft Filminden Yeni Sahnelerinin Göründüğü Görsel Efekt Klibi

0 64

Heyecanla beklenen oyun uyarlaması Warcraft’ın daha önce görülmemiş savaş sahnelerinin yer aldığı “Special Effect” adlı klibi yayınlandı. Paylaşılan klipte yeni sahnelerin yanı sıra görsel efektler hakkında detaylar anlatılıyor.

Günümüz teknolojisi ve izleyicinin aklını başından alacak olan senaryolar bir araya geldiğinde ortaya bol görsel efektli izlemeye değer filmler ortaya çıkıyor. Bu yılın en çok merak edilenlerinden olan Warcraft da yayınlanan fragmanları ve klipleriyle bizlere bu efektlerin ne denli yerinde kullandığını göstermiş oldu. Filmden yeni yayınlanan klip ise filmde kullanılan efektler hakkında detaylar veriyor.

Warcraft Filmi Bu Yaz Vizyona Girecek!

Orc’lar ve insanlar arasında geçen fantastik macerayı video oyundan beyaz perdeye adapte eden filmde Ben Foster, Paula Patton, Dominic Cooper, Travis Fimmel, Daniel Wu, Clancy Brown, Ben Schnetzer ve Toby Kebbell gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Ay (Moon) ve Yaşam Şifresi (Source Code) gibi filmleri de yöneten Duncan Jones üstleniyor.

Warcraft Filminin Konusu

Legendary Pictures ve Universal Pictures ortaklığında çekilen Warcraft: The Beginning ülkemizde Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması ismiyle anılacak. Oyunu ve kitaplarıyla büyük bir dünyaya sahip olan film Orc’lar ve insanlar arasında geçen fantastik maceraya odaklanacak. İnsanların barış ve huzur içerisinde yaşamlarını sürdürdüğü Azeroth krallığının üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başlamıştır. Yok olmaya yüz tutan bir dünyadan Azeroth’a ulaşan Orklar, insanların huzurunu kaçırır. Bir taraf yıkımla diğer taraf ise yok olmakla yüzleşecektir. Büyük kayıpların yaşanacağı savaşı engelleyip ailelerini ve evlerini korumak ise iki taraftan bir araya gelecek iki kahramana bağlıdır.

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filmi 10 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın