Yıldız Oyuncu Kadrosuyla: Yıldızlar da Kayar: Das Borak

0 860

Ünlü komedyen Yavuz Seçkin’in sevilen tiplemesi Das Borak’ı izleyiciyle buluşturduğu yeni film Yıldızlar da Kayar: Das Borak ilk fragmanıyla karşınızda. Kalabalık oyuncu kadrosuna sahip olan filme konuk oyuncu olarak Murat Evgin katıldı.

Oğlum Bak Git, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu gibi filmlerde izleyici karşısına çıkan Das Borak tiplemesiyle kendine has hayran kitlesi elde eden Yavuz Seçkin, sevilen karakteri beyaz perdeye taşıyor. Vizyona girmeye hazırlanan komedi filmi Oldu mu Şimdi? filminde de yer alan Seçkin’in yeni filminde birbirinden önemli oyuncular yer alıyor. Yapımcılığını da Seçkin’in üstlendiği Yıldızlar da Kayar: Das Borak filminde ona; Altan Erkekli, Altan Gördüm, Ali Erkazan, Larissa Gacamer, Veysel Diker, Serenay Aktaş, Ümit Karan, Görkem Mete Demir, Bülent Sertaş, Mesut Yar, Saba Tümer, Tan Taşçı, Murat Evgin gibi isimler eşlik ediyor.

Yıldızlar da Kayar: Das Borak Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yavuz Seçkin tarafından ortaya çıkarılan Das Borak‘ın ilk beyaz perde macerası olan film 16 Eylül 2016 tarihinde izleyici karşısına çıkacak. Yıldızlar da Kayar: Das Borak, “Ünlülerin Benzerleri” yarışması düzenleyen iki kafadar kardeşten Bekir’in, ünlü şarkıcı Das Borak’ın yerine geçmesini eğlenceli bir dille anlatacak. Filmin resmi sinopsisi ise şu şekilde:

Bekir ve Tayfur işleri hep ters giden iki girişimci kardeştir. Kurdukları cast ajansıyla küçük çaplı organizasyonlara oyuncu ve dansçı göndermektedirler. Fakat işler bir türlü istedikleri gibi gitmemektedir. En sonunda ses getirecek bir projeye imza atmaya karar verirler. “Ünlülerin Benzerleri yarışması” adında bir yarışma düzenlerler. O sırada dünyaca ünlü mega star Das Borak’ın tükenmişlik sendromuna yakalandığına dair haberler çıkar. Borak’ın organizatörü Hüseyin, konserlerin iptal olacağını öğrenince mahvolur. Zira bir sürü konser anlaşması yapılmış, milyonlarca lira zarara uğramak üzeredir. Tam da o sırada “Ünlülerin Benzerleri” yarışması düzenlemekte olan Bekir ile Hüseyin’in yolu kesişir. Organizatör Hüseyin, Bekir ve Tayfur’a çılgın bir teklif yapar. Bu teklifi kabul eden Bekir ve Tayfur kendilerini rüya gibi bir maceranın içinde bulurlar.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın