ATV’den Yeni Dizi Evli ve Öfkeli! Oyuncu Kadrosu ve Konusu

0 158

Yeni sezona bomba gibi bir başlangıç yapmayı planlayan ATV ekranlarının yeni dizileri hazırlıklarını tamamlıyor. Yakında yayınlanmaya başlayacak olan Evli ve Öfkeli dizisinin çekimleri başladı.

Sezonun yeni dizileriyle ilgili haberler birer birer gelmeye devam ediyor. Yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanacak olan Evli ve Öfkeli dizisinin çekimleri başladı. Hayat Bilgisi, Adanalı, Kaçak, Kiraz Mevsimi ve Güneşin Kızları gibi dizilerin yapımını üstlenen Süreç Film’in yeni dizisi Evli ve Öfkeli, Ali Gündoğdu‘nun yapımcılığında ekranlara gelecek.

Küçük Ağa dizisinin ekranlara veda etmesinin ardından yeni proje için kolları sıvayan Birce Akalay, Suskunlar dizisinde Bilal karakterini canlandıran Sarp Akkaya, Ebru Cündübeyoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Ayça ErturanEvli ve Öfkeli” dizisinin çekimleri için kamera karşısına geçti.

Birbirinden farklı hayatlara sahip olan 4 kadının intikam almak için baş kodyukları yolda yeni aşklara yelken açmasını konu edinen Evli ve Öfkeli‘nin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Hem oyuncu kadrosu hemde konusuyla merak uyandıran dizi yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın