Evli ve Öfkeli’nin Ahmet’i İlgiden Memnun

0 107

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin oyuncu kadrosuna Emir Benderlioğlu dahil oldu. Oyuncu gelen tepkilerden memnun olduğunu dile getirdi.

Küçük Ağa dizisinin ekranlara veda etmesinin ardından yeni proje için kolları sıvayan Birce Akalay, Suskunlar dizisinde Bilal karakterini canlandıran Sarp Akkaya, Ebru Cündübeyoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Ayça Erturan ”Evli ve Öfkeli” dizisinin başrollerinde yer alıyor. Diziye 12. bölümde dahil olan Emir Benderlioğlu, canlandırdığı Ahmet karakterine çabuk ısındığını ve ilgiden memnun olduğunu söyledi.

Emir Benderlioğlu canlandırdığı rolle ilgili olarak, “Klasik bir kötü adam değil Ahmet. Daha gerçek, daha anlaşılabilir, daha hayatın içinden bir karakter. Yaşayan bir karakter. Senaryo da bana yardımcı oluyor bu anlamda. Set ortamından da çok hoşnutum. Hepsi işi bilen oyuncular, 12. bölümde kadroya dahil olmama rağmen hiç yabancılık çekmedim. Önceki akşam 13. Bölüm yayınlandı, tepkiler çok güzel.” dedi.

Evli ve Öfkeli Dizisi

Ahmet öfkeli bir karakter mi sorusuna yakışıklı oyuncu; “Aslında Ahmet öfkeli bir karakter değil. Çok kontrollü bir karakter. Hatta kontrol manyağı diyebiliriz. Çok soğukkanlı, ne yaptığını bilen birisi. Takıntıları var.” dedi. Benderlioğlu, Ahmet karakteriyle benzeşen tarafları olmadığını da belirterek, “Olmamasını seviyorum. Daha önce de söylediğim gibi canlandırdığım karakterlerin kendime uzak olmasını seviyorum. O benim için ayrı bir keyif oluyor. Bir karakter yaratırken önce onun resmini kafanızda çiziyorsunuz, sonra onu oynuyorsunuz bu çok keyifli bir süreç. Sıradan normal bir aile babasını oynasam belki benim için bu kadar keyifli olmayacak. O yüzden farklı karakterleri oynamayı seviyorum. Herkesin içerisinde de bir psikopat karakter ve iyi tarafta vardır…” diyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın