Evli ve Öfkeli Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı!

0 80

Yeni sezon dizilerinden biri olan ATV’nin yeni dizisi Evli ve Öfkeli, ekranlara gelmek için hazırlanıyor. Önemli oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusuyla merak uyandırıyor.

Sezonun yeni dizileriyle ilgili haberler birer birer gelmeye devam ediyor. Yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanacak olan Evli ve Öfkeli dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı! Hayat Bilgisi, Adanalı, Kaçak, Kiraz Mevsimi ve Güneşin Kızları gibi dizilerin yapımını üstlenen Süreç Film‘in yeni dizisi Evli ve Öfkeli, Ali Gündoğdu‘nun yapımcılığında ekranlara gelecek.

Küçük Ağa dizisinin ekranlara veda etmesinin ardından yeni proje için kolları sıvayan Birce Akalay, Suskunlar dizisinde Bilal karakterini canlandıran Sarp Akkaya, Ebru Cündübeyoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Ayça Erturan ”Evli ve Öfkeli” dizisiyle ekranlarda boy gösterecek.

Birbirinden farklı hayatlara sahip olan 4 kadının intikam almak için baş kodyukları yolda yeni aşklara yelken açmasını konu edinen Evli ve Öfkeli‘nin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Hem oyuncu kadrosu hemde konusuyla merak uyandıran dizi yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın