2016’da Korku Müptelalarının Kaçırmaması Gereken 7 Film

0 3.750

Sinemada bir çok tür ve onların da alt türü var. Aksiyon, komedi gibi geniş bir izleyici kitlesine sahip olmasa da korku filmlerinin de müptelaları var. 2015 yılını geride bırakmışken izlemeye değer korku filmlerine göz atalım dedik.

Bu yıl oyuncu kadrosu, bütçesi, konusuyla iştah kabartan bir çok film vizyona girmeyi bekliyor. 2016 yılı Marvel ve DC filmlerinin birbirleriyle yarıştığı bir yıl gibi görünse de önemli filmler vizyona giriyor. Aksiyon, bilim-kurgu, komedi gibi türleri bir kenara bırakalıp korku müptelalarının dikkatini çekecek filmlere göz atalım dedik. 2016 yılında vizyona girecek en iyi 7 korku filmi.

The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist

The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist

Vizyon Tarihi: 10 Haziran 2016
Bu yılın dikkat çeken filmlerinden biri olan The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist ülkemiz sinema salonlarına Korku Seansı 2 ismiyle uğrayacak. Senaryosun Chad ve Carey Haynes ikilisinin yazdığı filmde Patrick Wilson ve Vera Farmiga rollerine geri dönüyor. 2013’te vizyona giren Korku Seansı’nın devamı olan yeni filmin yönetmen koltuğunda yeniden James Wan oturuyor. Filmde paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren çiftini ilk filmde de yer alan Patrick Wilson ve Vera Farmiga canlandırıyor. Yaşanmış gerçek bir hikayeyi perdeye taşıyan filmde, Frances O’Connor’da kızı ile unutulmaz deneyimler yaşayan çaresiz bir anne olarak karşımıza çıkacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın