2016’da Korku Müptelalarının Kaçırmaması Gereken 7 Film

0 3.653

The Purge: Election Year

The Purge: Election Year

Vizyon Tarihi: 1 Temmuz 2016
Düşük bütçesi ve değindiği ince konuyla izleyicilerin dikkatini çeken korku-gerilim filmi Arınma Gecesi (The Purge), bu yıl vizyona girecek olan filmiyle üç filmlik bir seriye dönüşüyor. James DeMonaco üçüncü filmde de senaryoyu yazıp yönetmen koltuğunda oturuyor. Arınma Gecesi: Anarşi‘de Leo Barnes karakterini canlandıran Frank Grillo seriye geri dönerken Elizabeth Mitchell, Arınma Gecesi‘ni ortadan kaldırmak isteyen senatör Charlie Roan karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor.

Leo Barnes, Arınma Gecesi’nde intikam almaktan vazgeçmiş ve artık Senatör Charlie Roan’ı korumakla görevli bir ekibin başında bulunmaktadır. Arınma Gecesi’ni tamamen yok etmek isteyen Roan’ı seçim dönemi boyunca koruması gerekirken, geleneksel tören boyunca tehdit altında olan yoksul ve masumların hayatta kalmasına yardım etmelidir. Ancak etrafta hiçbir desteğğin bulunmadığı bir anda gelen ihanet onları gün ışıyana kadar hayatta kalma savaşı vermek zorunda bırakır.

Leatherface

Leatherface

Vizyon Tarihi: 2016 (Kesin Vizyon Tarihi Bilinmiyor)
1974 yapımı The Texas Chainsaw Massacre korku-gerilim sinemasına adını altın harflerle yazdıran filmlerden. İlk film 40. yılı şerefine restore edilerek izleyiciyle buluşmuştu ve ardından filmin testereli katili Leatherface’in gençliğine odaklanacak olan film duyrulmuştu. Filmde cani karakteri Sam Strike canlandırırken Stephen Dorff kaçan hastaların peşine düşen intikam arayan kanun adamını canlandıracak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Alexandre Bustillo ve Julien Maury ikilisi oturacak. Filmin Türkiye vizyon tarihi henüz kesinleşmiş değil.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.