İki Kez Süper Kahraman Olan Chris Evans’ın En İyi Filmleri

0 6.692

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde bir kez daha karşımıza Steve Rogers/Captain America olarak karşımıza çıkacak olan Chris Evans, izlemeye değer birbirinden önemli filmlerde yer aldı. Hazır ismini çok fazla duyuyorken yer aldığı filmlere bir göz atalım dedik.

Hani bazı oyuncuların canlandırdıkları karakterler üzerine yapışır ya, Chris Evans‘ın Marvel Sinametik Evreni‘nde canlandırdığı Captain America karakteri de buna en güzel örneklerden. Öyle ki Evans; Ioan Gruffudd, Jessica Alba, Michael Chiklis, Julian McMahon, Kerry Washington gibi isimlerin yer aldığı Fantastik Dörtlü filmlerinde Human Torch / Johnny Storm karakterini canlandırmıştı. Onun Captain America rolü, diğer oynadığı karakterlerin hatta isminin de önüne geçti. Biz de Chris Evans’ın yer aldığı süper kahraman filmlerini bir kenara bırakarak izlemeye değer diğer filmlerini bir araya getirdik.

Chris Evans nam-ı diğer Captain America’nın rol aldığı en iyi 7 film;

Snowpiercer – 2013

Snowpiercer - 2013

Kar Küreyici

Evans’ın karşımıza Curtis karakteriyle çıktığı film. Joon-ho Bong’un yönetmenliğini üstlendiği film, dünya çevresinde durmadan dönen bir trenin içinde sağ kalan insanların hayatta kalma uğruna neler yapabileceğini anlatıyor. Filmde Chris Evans’ın yanı sıra; Kang-ho Song, Ed Harris, John Hurt, Tild Swinton,Jamie Bell gibi isimler yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın