IMDb Kullanıcı Oylarıyla Seçilen 2000 Sonrası 15 Özgün Film

0 10.155

IMDb kullanıcıları birbirinden farklı türlerdeki en iyi filmleri vermiş oldukları oylarla üst sıralara çıkarıyor. Bu kez oylamada 2000 yılı sonrası en iyi özgün senaryoya sahip filmler var. Kullanıcıların oylarıyla belirledikleri filmleri detaylarıyla sizler için bir araya getirdik.

Sinema tutkunları için eşsiz kaynaklardan olan IMDb milyonlarca kullanıcısının oylarıyla filmleri puanlıyor, takipçiler için önemli detaylar veriyor. IMDb bu kez kullanıcılarına, 2000 yılı sonrası en iyi özgün (orijinal) senaryoya sahip olan filmleri sordu. Kullanıcılar ankete verdikleri oylarla en iyi orijinal filmleri seçti. Christopher Nolan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Başlangıç (Inception) açık ara farkla tüm filmleri geride bıraktı. IMDb kullanıcılarının oylarıyla seçilen en iyi 15 orijinal senaryoya sahip film.

Under the Skin – 2013

15 - Under the Skin - 2013

Michael Faber’ın yazmış olduğu romandan sinemaya uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Jonathan Glazer oturuyor. Scarlett Johansson’ın başrolde yer aldığı film, seri katil filmi edasıyla başlayıp sona doğru bilim kurgu kıvamına geliyor ve izleyiciye bol bol düşündürüyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın