Jason Statham’ın En İyi 25 Filmi

0 15.647

En iyi Jason Statham filmleri listesi. Jason Statham filmleri listesi ve Jason Statham’ın yer aldığı aksiyon filmleri listesi. Jason Statham’ın en iyi aksiyon filmleri. En iyi Jason Statham filmleri önerisi gibi soruların cevabını sayfamızda bulabilirsiniz.
Aksiyon filmi denince akla gelen ilk isimlerden biri de Jason Statham. İşine oldukça önem veren, rolü için inanılmaz vücut antrenmanları yapan Statham, birçok ünlü yapımda yer aldı. Bu listede, ünlü aktörün rol aldığı en iyi 25 filmi sizler için derledik.

Ünlü oyuncuya rol aldığı filmler içinde en sevdiğinin hangisi olduğu sorulduğunda şöyle bir cevap vermiş:

Yönetmen Guy Ritchie ile çalışmaktan büyük keyif aldım ve onunla harika anılarım var. Beni bu işe başlatan oydu, bu yüzden ona çok şey borçluyum ve onun filmlerinden her zaman keyif aldım. Lock, Stock and Two Smoking Barrels ve Snatch filmleri benim için mükemmeldi. Ayrıca The Bank Job filmini de seviyorum. The Bank Job, iyi oyunculuk sergileme açısından benim için müthiş bir fırsattı. Bazıları bu gerçeği tartışabilirler. Harika ve gerçek bir öyküydü, bazı muhteşem aktörlerle çalışma fırsatı buldum ve bu filmle gerçekten gurur duyuyorum.

Crank: High Woltage / Tetikçi 2: Yüksek Gerilim

Crank: High Woltage / Tetikçi 2: Yüksek Gerilim

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın