Kötü Ama En Çekici 10 Sinema Karakterleri

0 8.499

İzlediğimiz filmlerin olmazsa olmazlarındandır kötü karakterler. Bazıları kötü olduğu kadar seksidirler de. Sizler için sinemanın en kötü ve çekici 10 kadınını bir araya getirdik.

Sinemada izlediğimiz filmlerde her zaman iyi karakter yok elbette. Kötülerin üstün olduğu ve fazlasıyla havalı olduğu zamanlar da var. Bu karakterler diğerlerinden sıyrılıp kendine ayrı bir yer ediniyor. Beyaz perdede her ne kadar iyi karakterler sevilse de, kötü karakterler ve anti kahraman karakterler daha çok beğeni kazanıyor. Öyle ki her ne kadar iyi olmasa da insanların gönlünde taht kuran bir Joker karakteri var. Aynı duygular kötü kadın karakterler için de geçerli. Sizler için sinemanın kötü ama en çekici 10 kadın karakterini bir araya getirdik.

Harley Quinn

Harley Quinn

David Ayer’in senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği film Suicide Squad tamamiyle kötülerin bir araya geldiği film. Ama aralarında öyle bir kötü var ki, hem güzel hem aşırı kötü… The Wolf of Wall Street (Para Avcısı), Fokus ve About Time (Zamanda Aşk) gibi filmlerde izlediğimiz Margot Robbie’den bahsediyoruz. Film henüz vizyona girmese de Harley Quinn’i 6 Ağustos’ta izleme şansı elde edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın