Makyajla Tanınmayacak Hale Gelen Film Yıldızları

0 7.662

Oscar Isaac

Oscar Isaac - X-Men: ApocalypseFilm: X-Men: Apocalypse – 2016

Oscar Isaac tarafından canlandırılan X-Men evreninin ilk mutantı Apocalypse (En Sabah Nur), kendine mutantlardan bir takım oluşturarak insanları gezegenden silerek kendi saltanatını sürebileceği bir dünya hazırlamaktadır. Oyuncu yapılan makyajın hakkını vererek büyüleyici bir performansa imza atıyor. Onu tanımak bir hayli güç olsa gerek.

Sacha Baron Cohen

sacha-baron-cohen-grimsby

Film: Grimsby – 2016

Sacha Baron Cohen ismini duyunca akıllara ilk olarak Borat, Brüno, Aladeen gibi sinemanın aykırı karakterleri geliyor. Sevilen oyuncu yine aykrı bir tiple izleyici karşısına çıktı. Filmde futbol meraklısı tatlı bir aile babasını canlandıran aktöre uygun görülen uygun tip bu olmuş.

Jared Leto

jared leto

Film: Suicide Squad – 2016

Dallas Buyers Club filminde canlandırdığı Rayon karakteriyle Oscar’a uzanan Jared Leto, sinemanın kült karakteri Joker’e yeniden hayat verdi. Canlandırdığı tüm rollerin hakkını veren oyuncu Joker’de içindeki çılgını ortaya dökmüş yapılan makyaj ise ona kusursuzca eşlik etmiş.

Tilda Swinton

tilda swinton

Film: Doctor Strange – 2016

Marvel Sinema Evreni’nin yeni kahramanını tanıtan Doctor Strange filminde karşımıza çıkan Avukat (Michael Clayton) ile Oscar Ödülü kazanan oyuncu, yapılan makyajla Tibet’teki Bilge Kişi karakterini canlandırdı. Yapılan makyaj her ne kadar tanınmaz hale getirmese de Swinton’un oldukça farklı göründüğünü söylemek gerek.

- Reklam Alanı -

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın