Assassin’s Creed Filminden Yeni Görüntüleriyle Kamera Arkası Videosu

0 926

Daha önce fragman ve görselleriyle heyecan yaratan Assassin’s Creed’in yeni kamera arkası videosu yayınlandı. Paylaşılan videoda Michael Fassbender konuşurken yeni sahneler de gözlerden kaçmıyor.

Sinema tutkunlarının gönlünde ayrı bir yere sahip olan oyundan sinemaya uyarlanan filmler yeni örnekleriyle karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz haftalarda fantastik dünyasıyla oyun tutkunlarını kendine bağlayan MMORPG türünün en tanınmışı World of Warcraft‘ın uyarlaması vizyona girmiş ve büyük ses getirmişti. Takvime şöyle bir göz attığımızda sırada 20th Century Fox’un finanse ettiği Assassin’s Creed‘i görünüyor. Daha önce fragmanı ve görselleriyle karşımıza çıkan film şimdi de yeni görüntülerin yer aldığı kamera arkası videosuyla merak uyandırdı.

Assassin

Assassin’s Creed Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Snowtown, Dönüş (The Turning) ve son olarak Macbeth filmlerine imza atan Justin Kurzel, oyun tutkunlarının heyecanla beklediği Assassin’s Creed‘in kamera arkasında yer alırken oyuncu kadrosunda da bir o kadar önemli isimler yer alıyor. Yönetmenin Macbeth filminde birlikte çalıştığı Michael Fassbender ve Marion Cotillard filmin başrollerini üstlenirken onlara Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Callum Turner, Arnie Labed, Michael Kenneth Williams, Matias Verela gibi isimler eşlik ediyor. Film 6 Ocak 2017 tarihinde vizyona girmeyi bekliyor.

Assassin

 

Assassin’s Creed Filminin Konusu

20th Century Fox’un finanse ettiği Assassin’s Creed, tıpkı oyunun senaryosundaki gibi genetik kodunun kilidi kırmasıyla suikastçi atalarının hatıralarına erişebilen Callum Lynch’i merkeze alacak. Yaşamını bir barmen olarak sürdüren Desmond, bilinmeyen birs sebeple kaçırılır. Kendisini kaçıranlar ise büyük bir şirkettir ve Desmond’u Animus adlı makineye bağlamak isterler. Bu makine ile Desmond’un çoğunluğu suikastçi olan atalarının anılarına ve hafızalarına erişim imkanı bulacaklardır. Şirketin oldukça tehlikeli ve ölümcül dövüş sanatlarına ulaşmalarına ramak kalmıştır. Michael Fassbender filmde iki ana karakter olan Aguilar de Agarorobo ve Callum Lynch‘i canlandıracak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın