Assassin’s Creed’in Efekt Olmadan Meşur Leap Of Faith Atlayışı

0 2.018

Uzun yıllar bir sinema uyarlamasını beklediğimiz Assassin’s Creed beklenen filmine kavuşuyor. Çekimleri devam eden filmin yeni kamera arkası videosu yayınlandı. Oyunla özdeşleşen Leap of Faith atlayışının kamera arkası videosu izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Warcraft oyununun sinema uyarlamasının ardından bir uyarlamanın daha vizyona girmesini bekliyoruz. Çekimleri devam etmekte olan Assassin’s Creed‘in oyunundan hatırlayacağınız gibi meşur Leap of Faith atlayışının kamera arkası videosu paylaşıldı. Büyük cesaret isteyen bu atlayış hiç bir CGI efekti kullanılmadan gerçekleştirildi.

Assassin’s Creed Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Snowtown, Dönüş (The Turning) ve son olarak Macbeth filmlerine imza atan Justin Kurzel, oyun tutkunlarının heyecanla beklediği Assassin’s Creed‘in
kamera arkasında yer alırken oyuncu kadrosunda da bir o kadar önemli
isimler yer alıyor. Yönetmenin Macbeth filminde birlikte çalıştığı Michael Fassbender ve Marion Cotillard filmin başrollerini üstlenirken onlara Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Callum Turner, Arnie Labed, Michael Kenneth Williams, Matias Verela gibi isimler eşlik ediyor. Film 6 Ocak 2017 tarihinde vizyona girmeyi bekliyor.

Assassin

Assassin’s Creed Filminin Konusu

20th Century Fox’un finanse ettiği Assassin’s Creed, tıpkı oyunun senaryosundaki gibi genetik kodunun kilidi kırmasıyla suikastçi atalarının hatıralarına erişebilen Callum Lynch’i merkeze alacak. Yaşamını bir barmen olarak sürdüren Desmond, bilinmeyen birs sebeple kaçırılır. Kendisini kaçıranlar ise büyük bir şirkettir ve Desmond’u Animus adlı makineye bağlamak isterler. Bu makine ile Desmond’un çoğunluğu suikastçi olan atalarının anılarına ve hafızalarına erişim imkanı bulacaklardır. Şirketin oldukça tehlikeli ve ölümcül dövüş sanatlarına ulaşmalarına ramak kalmıştır. Michael Fassbender filmde iki ana karakter olan Aguilar de Agarorobo ve Callum Lynch‘i canlandıracak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın