Avatar 2 Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı

0 7.291

O beklediğimiz haber nihayet geldi. Uzun zamandır sürekli konuşulan ha çekildi ha çekilecek denilen Avatar’ın devam halkası ile ilgili detay paylaşıldı. Avatar 2 filminin vizyona giriş tarihi sinemaseverlere duyuruldu.

James Cameron ismi geçtiğinde akıllara sinema dünyasına damga vuran Titanik, Terminator serisi, Aliens ve usta ismin son çektiği film Avatar geliyor. Tabii ki uzun zamandır devamının çekilmesi beklenen Avatar 2. Daha önce üçleme çekileceği gündeme gelse de Cameron’ın sürpriz açıklamasıyla dört filmin daha çekileceğini öğrenmiştik. Her yeni filmin kendi içerisinde farklı bir hikayeye odaklandığını ancak genel anlamda ana hikayeyi destekleyeceğini söyleyen yönetmen devam filmleri için işi sıkı tutuyor. 4 senelik bir hazırlık dönemi geçiren Avatar 2’nin çekimleri gelecek yıl başlıyor.

Avatar 2

Avatar 2 Filmi 2018 Yılının Aralık Ayında Vizyona Girecek

Avatar 2 filminin 2013 yılında devam filmlerinin çekileceğinin duyurulmasının ardından çalışmalar başlamış günümüze kadar devam etmişti. Film tarafından sızdırılmayan detaylar izleyicileri daha da heyecanlandırmış gelmeyen haberlerden umutsuzluğa kapılmıştı. 4 senelik hazırlık sürecinin ardından yönetmen James Cameron, Avatar 2‘nin Aralık 2018 tarihinde vizyona gireceğini duyurdu. Hatta Na’vi halkı ve insanlar arasındaki savaşta en ön safta yer alan Stephen Lang devam filmiyle ilgili açıklama yaptı.

2017 yılına girmemizle birlikte Avatar 2 filminin çekimlerine başlayacağız. Yapım süreci ve film açılışlarının 2023 yılına kadar aralıksız devam edeceğini düşünüyorum.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın