Terminator: Genisys 2 İçin Kötü Haber Geldi!

0 4.324

2015 yılında vizyona giren Terminator: Genisys’in devamının çekilip çekilmeyeceği merak konusu oldu. Film Paramount’un 2017 listesinden kaldırıldı.

Terminator: Genisys 2 çekilecek mi?

The 10 fundamentals of a good weight training halotestin steroids physical training resistance belt leg bodybuilding muscle belt.
Uzun yıllar boyunca Arnold Schwarzenegger‘i Terminator filmlerinin uzağında görmüştük. Geçtiğimiz yıl vizyona giren Terminator: Genisys‘te eski rolüne geri dönmüş ancak film hiç beklenildiği gibi etkiler bırakmamıştı. Özellikle hayranların eleştirilerine maruz kalan film için Emilia Clarke‘ın Sarah Connor rolüne uygun olmadığı düşünülüyordu. 350 milyon dolarlık gişe hasılatıyla Terminatör serisi için yeterli bulunamayan Terminator: Genisys’in ikincisi için kötü haber geldi.

Terminator Genisys 2
Photo by Photo credit: Melinda Sue Gordon – © 2015 Paramount Pictures. All Rights Reserved.ı

Programma di bodybuilding pliometrico: allenamento completo testosterone cipionato cicli formazione capitan america esercizio bodybuilding, esercizi a corpo libero, bodybuilding.
Terminator: Genisys 2 için 19 Mayıs 2017 tarihi takvimlerde çentiklenmişti ancak Paramount beklenmeyen bir değişikliğe gitti. Terminator: Genisys 2 filminin yerine Dawyne Johnson, Zac Efron ve Alexandra Daddario‘nun başrolde yer aldığı Baywatch filmini koydu. Terminator serisinin yeni filmi şimdilik askıya alındı.

Yapılan bu değişikliğin en büyük nedeni ise büyük beklentilerle izleyiciyle buluşan filmin 350 milyon dolarlık bir gişe elde etmesi oldu. Hatta film popüler film sitelerinden de iyi skorlar alamamıştı. Ancak film tamamen askıya alınmış değil çünkü Amerikan Telif Hakları Yasasına göre 2019 yılına kadar yeni bir Terminator filmi yapılmazsa serinin hakları yeniden James Cameron‘a geri dönecek.
Bodybuilding-advies – video bodybuilding-oefeningen, training en dieetadvies en clenbuterol ver kopen in nederland download garmin bodybuilding training.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın