Beklenen Oldu! Terminator 2: Judgment Day 3D Olarak Vizyona Giriyor

0 108

Usta sinemacı James Cameron tarafından çekilen Terminator serisinin ikincisi Terminator 2: Judgment Day filminin 3D olarak yeniden vizyona girmesi konuşuluyordu. Yapılan açıklamaya göre T2: Judgment Day 3D 2017 yılında vizyona girecek!

James Cameron tarafından çekilen Terminator serisinin izlemiş olanlar 29 Ağustos 1997 tarihinin önemini hatırlayacaklardır. Bilinen bu tarih, yapay zeka Skynet’in biliç kazandığı tarih olarak geçer. Geçtiğimiz günlerde yani 29 Ağustos’ta Terminator serisiyle ilgili heyecan yaratacak bir detay ortaya çıktı. Serinin ikinci filmi olan Terminator 2: Judgment Day, gelecek yıl üç boyutlu olarak yeniden sinema tutkunlarının karşısına çıkacak. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamayla birlikte filmin ilk 3D posteri de beğeniye sunuldu.

T2: Judgment Day 3D Ne Zaman Vizyona Girecek?

Aliens (Yaratığın Dönüşü), Titanik, Avatar gibi üst düzey filmleri sinema dünyasına kazandıran James Cameron, 2014 senesinden bu yana T2: Judgment Day 3D filmini dillendirip duruyordu. Filmin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama ve yayınlanan 3D posterle birlikte filmin geleceği kesinlik kazandı. Şimdilik sadece 2017 yılında gösterime gireceği bilinen filmin vizyon tarihinin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Terminator 2: Judgment Day 3D Poster
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın