Dağ 2 Filmi Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

0 3.089

1 milyonun üzerinde izlenme ile önemli bir gişe başarısı elde eden Dağ filminin ikincisi yolda! İlk fragmanı geçtiğimiz aylarda yayınlanan Dağ 2 filminin vizyon tarihi de belirlendi.

Bir askeri birlik tarafından sıradan bir iletişim anteni tamiri için dört kişinin pusuya düşmesi, hayatta kalan biri uzun dönem er ve kısa dönem çavuşun kardeşlik ve cesaret kavramlarını keşfettiği kahramanlık öyküsünü anlatan Dağ filminin devamı geliyor. 2012 senesinde vizyona giren ilk filmin tam dört yıl sonrasında vizyona girecek olan Dağ 2‘de bu sefer düşman IŞİD!

Dağ 2 Filmi

Dağ 2 Filmi 4 Kasım’da Vizyona Girecek

Yerli sinemada terör problemini perdeye taşıyan iki filmden biri olan Dağ milliyetçi duyguları hedefleyerek izleyicilerin karşısına çıkmıştı. İkinci filmde aynı yoldan yürüyerek farklı bir hikayeyi perdeye taşıyor. Kuzey Irak’ta kaçırılan bir gezetecinin kurtarma operasyonu anlatılıyor. Bordo Bereliler tarafından yönetilen operasyona özel kuvvetere katılan Oğuz ve Bekir de dahil oluyor. İkilinin hedefinde IŞİD terör örgütü var.

Askerlik ve Savaş Konulu Filmler

Dağ 2’de Hangi Oyuncular Yer Alıyor

İlk filmde yer alan oyuncu kadrosunun korunduğu Dağ 2‘de Murat Serezli, Çağlar Ertuğrul ve Ufuk Bayraktar yeniden başrolleri paylaşıyor. Filmin yönetmenliğini ise Alper Çağlar üstleniyor.

Dağ 2, 4 Kasım 2016 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın