Deadpool 2 Filminde Domino Karakterini Kim Canlandıracak?

0 178

X-Men Başlangıç: Wolverine filmiyle tanışıp sonrasında kendine has filme kavuşan Deadpool’un devamı için yeni gelişmeler yaşanıyor. Deadpool 2’ye dahil olan Domino karakterini kimin canlandıracağı belli oluyor.

Deadpool vizyona girmeden filme olan ilgiyi hisseden ve başarıyı öngören 20th Century Fox yetkilileri ikinci filmin müjdesini hemen vermişti. 18+ kategoride vizyona girmesine rağmen büyük gişe başarısı elde eden filmin devamı için çalışmalar başlamış, Deadpool 2 ile ilgili detaylar gün yüzüne çıkmaya başlamıştı. Geçtiğimiz haftalarda Tim Miller‘ın devam filminden ayrıldığını açıklaması ve yönetmen arayışına geçilmesi planlarda değişiklikler yaşatmıştı. Bu kez gelen haber filme katılan yeni karakter Domino ile ilgili.

Domino

Deadpool 2 Filminde Domino Karakterini Kim Canlandıracak?

Duyurulmasının ardından oyuncu kadrosuyla ilgili kesin bilgiler gelmeyen Deadpool 2’ye Domino karakterinin dahil olduğu kesin. Ancak bu karakteri kimin canlandıracağı henüz belli değil. Son gelen haberlere göre Lizzy Caplan (Cloverfield, 127 Hours), Mary Elizabeth Winstead (10 Cloverfield Lane, Scott Pilgrim vs. the World), Sienna Miller (Foxcatcher, Stardust), Sofia Boutella (Kingsman: The Secret Service, Star Trek Beyond), Stephanie Sigman (Spectre, Miss Bala), Sylvia Hoeks (The Best Offer) gibi isimlerin olduğu aday kadroya Kelly Rohrbach (Cafe Society, Baywatch), Ruby Rose (Orange Is the New Black, Around The Block) ve Eve Hewson (Bridge of Spies) katıldı.

Yapımcı şirketin henüz kesin açıklaması olmamasına karşın bu isimlerden birinin Deadpool 2 filminde Domino karakterini canlandıracağı düşünülüyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın