Deadpool 2 Filmi Yönetmensiz Kaldı!

0 236

20th Century Fox ve Marvel Multiverse’in ortak yapımı Deadpool 2 filmi ile ilgili beklenmeyen gelişme yaşandı. İlk filmin yönetmen koltuğunda oturan Tim Miller ikinci filmde yer almayacağını duyurdu.

2009 senesinde vizyona giren X-Men Başlangıç: Wolverine (X-Men Origins: Wolverine) filminde Deadpool karakteri fazlasıyla rezil bir halde izleyici karşısına çıkmış çizgi romanlardaki karizmayı çizdirmişti. Karakteri canlandıran Ryan Reynolds‘ın çabaları ile sinema tutkunları beklenen Deadpool filmine kavuşmuştu. 18+ kategoride vizyona giren film için beklentiler düşük tutulurken film önemli gişe elde etti ve Deadpool 2 filmi için kapıları sonuna kadar araladı. Devam filmiyle ilgili çalışmalar devam ederken gelen haberlere göre Deadpool 2 filmi yönetmensiz kaldı. İkinci filmde de yönetmen koltuğunda göreceğimiz Tim Miller, Ryan Reynolds ile anlaşmazlıklar yaşadı ve filmi çekmekten vazgeçti.

Deadpool

Deadpool 2 Filminde Cable ve Domino Karakterleri Olacak!

Bazı kaynaklara göre yönetmen ve yöneticilerin ayrılığı Deadpool çekimlerinin hemen ardından olduğunu işaret ederken The Warp’e bilgi veren Fox yöneticileri Tim Miller‘ın ayrılığının dostça olduğunu söylemişler. Yönetmenin Deadpool 2 projesinden ayrılmasının nedeni ise, Tim Miller’ın daha çok görsel efektlere dayalı bir devam filmi ve Cable rolü için Kyle Chandler‘ı istemesi olurken Ryan Reynolds‘ın daha komedi ağırlıklı bir filmle birlikte Cable rolünü farklı bir ismin canlandırmasını istemesi olmuş.

Vizyon tarihi henüz belli olmayan Deadpool 2‘nin yönetmen kaybı nedeniyle vizyon tarihinin etkilenip etkilenmeyeceği henüz kesinlik kazanmadı. İlk filmin senaristleri ve başrolü Ryan Reynolds’ın yer alacağı devam filminde çizgi romanlardan tanınan Cable ve Domino karakterinin filme dahil olduğunu belirtelim.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın