DiCaprio’lu Belgesel Before the Flood’dan Fragman Geldi

0 52

İlk gösterimini Toronto Film Festivali’nde gerçekleştiren Leonardo DiCaprio’lu belgesel Before the Food’dan ilk fragman yayınlandı. Barack Obama, Pope Francis, John Kerry gibi önemli isimler de barınıyor.

The Revenant (Diriliş) filmiyle Oscar’a uzanan Leonardo DiCaprio, James Parcker ve Brett Ratner‘ın yapımcıları arasında yer aldığı Fisher Stevens tarafından çekilen belgesel ilk gösterimini gerçekleştirmesinin ardından fragmanıyla izleyici karşısına çıktı. İlk kez Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gösterilen Before the Food adlı belgesel dünyamızım en önemli sorunlarından biri, iklim değişikliğine dikkat çekiyor. Nükleer santreller, gelişen sanayii ve türlü atıkların da neden olduğu iklim değişikliği konusu Oscar Ödüllü yönetmen Fisher Stevens tarafından yönetiliyor. Belgeselde Leonardo DiCaprio‘nun yanı sıra Barack Obama, Pope Francis, John Forbes Kerry gibi önemli isimler yer alıyor.

Before the Flood

Mowai ike Trent Reznor ve Gustavo Sanraolalla’nın müziklerini yaptığı belgesel Berfore the Flood‘un yayınlanan fragmanında dünyanın doğal güzellikleri ve engel olunmazsa bizleri bekleyen felaketlere dikkat çekiyor. Önemli isimlerin yer aldığı bu önemli belgesel 31 Ekim 2016 tarihinde National Geographic Channel‘da gösterilecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın