Disney’in Live-Action Uyarlaması Beauty and the Beast’in İlk Fragmanı

0 1.037

Walt Disney, live action uyarlamalarına bir yenisini daha ekledi ve filmden ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sundu. Gelecek yıl vizyona girmesi beklenen Beauty and the Beast’in ilk fragmanı yayınlandı.

Klasik animasyonların live action uyarlamalarının başlangıcını geçtiğimiz yıllarda veren Disney filmler arasına bir yenisini daha ekledi. Cinderella filminin uyarlamasıyla hatrı sayılır gişe hasılatı elde eden Walt Disney Beauty and the Beast‘in ardından Pinokyo, Winne The Pooh, Prince Charming, Dumbo, Mulan, The Sword in the Stone‘un beyaz perdeye uyarlanacağını duyurmuştu. İşte o uyarlamalardan Beauty and the Beast ilk fragmanına kavuştu.

Beauty and the Beast

Beauty and the Beast Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

1991 yılında En İyi Animason dalı dahilinde toplamda iki dalda Oscar Ödülü kazanan Beauty and the Beast‘in Bill Condon yönetmenliğindeki live action uyarlaması ilk fragmanıyla izleyici karşısına çıktı. Filmin senaryosu orijinal animasyona tamamiyle bağlı kalarak Stephen Chobsky ve Evan Spiliotopoulos tarafından yazılırken, filmin yapımcılığını David Hoberman ve Todd Lieberman üstleniyor. Gelecek yıl gösterime girecek olan filmin oyuncu kadrosunda ise Emma Watson (Belle), Dan Stevens (Beast/Prince), Emma Thompson (Mrs. Pott), Josh Gad (Le Fou), Luke Evans (Gaston) ve Audra McDonald (Garderobe) yer alıyor.

Beauty and the Beast filmi 17 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın