Inside Out 2 Filmi Çekilecek mi? Pixar Açıkladı!

0 11.707

2015’te vizyona giren Inside Out animasyonunu izleyenler Ters Yüz 2 çıkacak mı sorusunu merak ediyor. Filmin yapımcısı Pixar Inside Out 2 çıkacak mı sorusunun yanıtını verdi.

19 Haziran 2015’te ülkemizde sinema salonlarındaki yerini alan Ters Yüz filmi izleyicilerin ilgisini çekmişti. Vizyona girdiği günden itibaren 113.9 milyon dolarlık hasılat elde eden ve gösterime devam eden Inside Out filminin devamı gelecek dedikodularına Pixar nokta koydu! Disney ve Pixar ortak yapımı Inside Out 2 filmi çekilmeyecek.

Yapımcılar Ters Yüz 2 filminin neden çekilmeyeceğine de açıklık getirdi. “İkinci filmi çekmek bazı açılardan, sıfırdan bir film çekmekten daha zordur. Elinizde halihazırda var olan bir evren varken; üzerine birşeyler ekleyerek ilerlemeli ve izleyicilerin beklentilerini karşılamak zorundasınız” diyerek açıklığa kavuşturdu.
Klarfit VIBE 4DX weight training machine vibrating platform & amp; oscillating for fitness training – 10 modes & amp; 30 speed – 440W – Darty gray anabolic steroids shop weight loss and strength training program.
inside out 2 filmi
Squat Leg workout MUSCOLAZIONE VIDEO sustanon 250 esperienza reale scarica il libro di allenamento per il bodybuilding lafay.
Elde edilen başarıdan memnun olan Pixar, devam filmi için şimdilik bir planlarının olmadığını belirtti. Ayrıca filmin yönetmeni Pete Docter‘da, devam filmi ile ilgili bir bilgisinin olmadığını ve kendisine Inside Out 2 filmi için teklif gelmediğini söyledi. Böylece Pixar ve yönetmenin söylemleri ikinci filmin çekilmeyeceğini doğruladı.

Cars 3 ve Toy Story filmlerinin devam projeleriyle haşır neşir olan Pixar, belki de Inside Out filminin devamı için devam kararı vermedi. Ancak yapımcı Jim Morris, planları arasında her yıl bir orijinal yapım ve her iki yılda bir devam yapımı olacağını da belirtmekten kaçınmadı.

Biz de animasyon sever olarak Ters Yüz 2 ne zaman çıkacak? sorusunun yanıtını arayanlardanız. Devam filmi ile ilgili bilgi geldiğinde yazımızda güncelleme yapılacaktır.Goedkoop fitnesswiel: buiktraining, krachttraining anabole steroiden t3 max 25 kopen in nederland 25 rdx leren gewichthefhandschoenen gymnastiek training.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın