Doctor Strange Avengers: Infinity War Filminde Karşımıza Çıkacak

0 52

Yılın beklenen filmlerinden olan Doctor Strange vizyona girmeden önce Bendict Cumberbatch merak edilen soruları yanıtladı. Ayrıca filmin iki yeni videosu yayınlandı.

Vizyon tarihi yaklaştıkça adını daha sık duyduğumuz Marvel filmi Doctor Strange‘in yeni içerikleri de ortaya çıkmaya devam ediyor. Görseller ve fragmanların ardından film için iki yeni klip yayınlandı. Filmle ilgili asıl önemli gelişme ise karakteri canlandıran Benedict Cumberbatch tarafından paylaşıldı.

Doctor Strange Karakterini Avengers: Infinity War Filminde Göreceğiz!

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War) filminin ardından kimlerin devam edip etmeyeceği merak konusu olmuştu. Birlik olmaları gerektiği anda, Thanos gibi güçlü bir düşmanla karşı karşıya gelindiğinde gidenlerin yerini doldurabilecek kahramanlarla ilgili teoriler havada uçuşuyordu. Doctor Strange filminin İngiltere premierinde konuşan Benedict Cumberbatch, karakteri bir Yenilmez olarak Avengers: Infinity War filminde göreceğimizi açıkladı. Karakterin filme dahil olmasının nedeni de, Thor: Ragnarok’ta göreceğimiz boyutsal olaylar. Paradokslar, zamansal çıkmazlar ve boyutsal farklılıklar içinde savaşan bir süper kahraman olarak anlatılacak olan hikayenin bu boyutunu ancak Doctor Strange çözebilir.

Doctor Strange Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Başarılarla dolu bir kariyerinin getirisi olarak aşırı kibirli olan Stephen Strange‘in hayatına ve nasıl süper kahraman olduğuna odaklanacak olan Doctor Strange, 4 Kasım 2016 tarihinde vizyona girecek. Film, eski bir cerrah olan ve yaşadığı kaza sonrasında kendini Tibet’te bulan Strange ve orada Ancient One ile tanışmasından sonra mistik güçler konusunda kabiliyet kazanmasını anlatacak. Benedict Cumberbatch’in başrolü üstlendiği filmde Chiwetel Ejiofor, Tilda Swinton, Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg, Scott Adkins, Amy Landecker ve Mads Mikkelsen yer alacak.

#cs026_1663283{max-width: 100% !important}>
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın