Doctor Strange’in İkinci Fragmanı ve Yeni Detayları

0 76

Steve Ditko imzalı çizgi romandan sinemaya uyarlanan Doctor Strange filminin ikinci resmi fragmanı ile yeni posterleri ve görüntüleri servis edildi.

Captain America: Civil War, X-Men: Apocalypse, Deadpool, Batman v Superman: Dawn of Justice ve Suicide Squad günümüze kadar vizyona giren 2016 yılının süper kahraman filmleriydi. Kasım ayında ise Steve Ditko tarafından yazılan çizgi romanın sinema uyarlaması Doctor Strange izleyici karşısına çıkacak. Daha önce ilk tam fragmanı posterler ve görselleri yayınlanan filmin yeni içerikleri var. Filmin ikinci resmi fragmanı yayınlandı.

Doctor Strange

Doctor Strange Filmi 6 Kasım’da Vizyonda

Paylaşılan her detayıyla filmden bilgiler veren ve meraklandıran Doctor Strange konusunun yanı sıra oyuncu kadrosu dikkat çekiyor. Filmde, 12 Yıllık Esaret, Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları, Bilinmeze Doğru: Star Trek ve Enigma gibi yapımlarda boy gösteren Benedict Cumberbatch‘i Doctor Strange karakteriyle izleyeceğiz. Chiwetel Ejiofor‘u Baron Mordo; Tilda Swinton‘u ise The Ancient One olarak izleyeceğimiz filmde ayrıca Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg, Scott Adkins, Amy Landecker ve Mads Mikkelsen gibi isimler de boy gösterecek.

Doctor Strange filmi, başarılarla dolu bir kariyerinin getirisi olarak aşırı kibirli olan Stephen Strange‘in hayatına ve nasıl süper kahraman olduğuna odaklanacak. Eski bir cerrah olan ve yaşadığı kaza sonrasında kendini Tibet’te bulan Strange, orada Ancient One ile tanışmasından sonra mistik güçler konusunda kabiliyet kazanmasını anlatacak.

Doctor Strange

Doctor Strange

Doctor Strange

Doctor Strange

Doctor Strange

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın