Edge of Tomorrow 2 Filminin Konusu Netleşiyor

0 419

2014 senesinin başarılı yapımlarından olan Edge of Tomorrow (Yarının Sınırında) filminin devamından yeni detaylar var. Filmin yönetmeni Doug Liman: Edge of Tomorrow 2 filminin konusu hakkında detaylar verdi.

En son Jack Reacher: Asla Geri Dönme ile karşımıza çıkan Tom Cruise ve Trendeki Kız filminin Rachel’ını canlandıran Emily Blunt‘ı bir araya getiren Yarının Sınırında, son yılların bilim-kurgu ve aksiyonun güzel harmanlanmış örneklerinden biriydi. Oyuncuların etkileyici performansının yanı sıra Doug Liman‘ın başarılı yönetmenliği de dikkat çekiyordu. Eleştirmenler tarafından aldığı artı puanlar ve gişe başarısının bir araya gelmesi devam filmi için zemin hazırlamıştı. Öyle ki ilk filmin ardından devam filminin geleceği duyuruldu ve çalışmalar başladı. Yönetmen çekilmesi planlanan Edge of Tomorrow 2 filmi için düşündüklerini anlattı.

BUNU DA OKUYUN: 2000 Yılı Sonrası Zamanda Yolculuk Filmleri

Edge of Tomorrow - Emily Blunt

Edge of Tomorrow 2 Daha Öncesine Odaklanacak

İlk filmin de yönetmen koltuğunda oturan Doug Liman, Edge of Tomorrow 2 filminin şimdiye kadar yapmayı düşündüğü tek devam filmi olduğunu söyledi. Nedenini ise, çünkü hikaye büyüleyici ve ilk filmden daha iyi bir işe imza atacağını söylüyor. İkinci film hikayenin öncesine odaklanacak hem de bir devam filmi olacak diyor. Liman ayrıca:

Devam filmi yapmakla ilgili düşüncelerim vardı. Aynı zaanda nasıl bağımsız bir film yapacağıma dair düşüncelerimde vardı. En sonunda Swingers ortaya çıktı işte! Fikirlerimi test edebileceğim bir film bulmuştum. Daha önce kimsenin yapmadığı bir devam filminin nasıl yapılması gerektiği üzerine entellektüel fikirlerim vardı ve elimdeki senaryo bu fikirler ile fazlasıyla uyumlu. Devam filmleri konusunda bir devrim yapacağız. İşte bu yüzden Insivible gibi projeler yapıyorum; böyle devrimler gerçekleştirebilmek için.

Yönetmenin yapmış olduğu açıklamalar yüksek olan beklentileri daha da yükseğe çekmiş oldu. Edge of Tomorrow 2 filmiyle ilgili yeni detayları sizler için bir araya getirmeye devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın