Mummy Filminden Set Fotoğrafları Paylaşıldı

0 100

Beyaz perdenin iki önemli ismi Russell Crowe ve Tom Cruise’u bir araya getiren onlara Sofia Boutella’nın eşlik ettiği The Mummy’nin set görüntüleri paylaşıldı.

Sinema dünyasında daha çok yapımcı olduğu filmlerle ön plana çıkan Alex Kurtzman‘ın ikinci uzun metrajlı filmi olan The Mummy‘nin heyecan yaratan yeni içerikleri ortaya çıktı. İlk uzun metrajlı filmini 2012 senesinde çeken Kurtzman yeni filminde beyaz perdenin tanınmış isimleriyle çalışıyor. Top Gun’da Mavercik, Görevimiz Tehlike filmlerinde Ethan Hunt karakteriyle karşımıza çıkan Tom Cruise, Kingsman: Gizli Servis’in güzel oyuncusu Sofia Boutella ve FOX kanalının hit dizisi New Girl ile adından söz ettiren Jake Johnson‘ın başrolü üstlendiği filmde Russell Crowe da yer alıyor. Filmin senaryosu ise beklenen Marvel filmi Doctor Strange’in arkasındaki isim Jon Spaihts tarafından kaleme alınıyor.

The Mummy 2017

Tom Cruise ve Russell Crowe Mumya Avında

Brendan Fraster’ın başrolünü üstlendiği Mumya serisinin aksine, The Mummy‘nin modern bir mumya hikayesini perdeye yansıtması bekleniyor. Çekimlerine İngiltere’de devam edilen Mumya filminde Mısır firavunlarının modern dünyaya kötülük sıçratmak isteyen lanetli ölülerine farklı bir bakış atacak. Çekimleriden sızan yeni fotoğraflarda, Sofia Boutella’yı Mumya kostümüne kuşanmış bir şekilde görüyoruz. Dev vantilatör ve yerde yatan insanlar göz önünde bulundurulunca, özel efektlerle Boutella’nın özel güçleri ile etrafı duman edeceği tahmin ediliyor.

The Mummy 2017

2017’de Vizyona Girecek Olan The Mummy Filminin Konusu

Alex Kurtzman’ın yönetmen koltuğunda oturduğu The Mummy, bir deniz komandosu olan Tyler Colt ve ekibinin Irak çöllerinde bir grup teröristin peşinden gittikleri sırada yer altı deposuna girmeleri ile başlıyor. Colt ve ekibinin bu depoda karşılaştıkları şey tuhaf bir şekilde ölmüş teröristlerden çok daha fazlası oluyor. Senaryosu Jon Spaihts tarafından yazılan filmde Annabelle Wallis, Jake Johnson, Tom Cruise, Russell Crowe, Javier Botet gibi isimler yer alıyor. Çekimleri devam eden filmin 8 Haziran 2017 tarihinde ABD’de vizyona girmesi bekleniyor. Ülkemiz vizyon tarihi ise henüz netleşmedi.

The Mummy 2017

The Mummy 2017

The Mummy 2017

The Mummy 2017

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın