Jack Reacher: Asla Geri Dönme Filminden Türkçe Fragman

0 781

Aksiyon yapımlarının aranan ismi Tom Cruise’un başrolde yer aldığı Jack Reacher: Asla Geri Dönme’nin Türkçe altyazılı fragmanı görücüye çıktı.

Son Samuray (The Last Samurai), Defiance, Kuşatma (The Siege) gibi önemli filmlerin hem yapımcılığını hem de yönetmenliğini üstlenen Edward Zwick‘in kamera arkasına geçtiği devam projesi Jack Reacher: Asla Geri Dönme‘nin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. 2012 yılında vizyona giren filmle aksiyon tutkunlarının beğenisini kazanan ve kendine has izleyici kitlesi elde eden Jack Reacher‘ın ikincisinde tanıdık isimlerle karşılaşıyoruz. İlk filmde yer alan Tom Cruise ile How I Met Your Mother dizisindeki Robin Scherbatsky karakteriyle adından söz ettiren Cobie Smulders yer alacak

jack reacher never go back.

Jack Reacher: Asla Geri Dönme Filmi 21 Ekim 2016 Tarihinde Vizyona Girecek

Lee Child tarafından yazılan devam romanından sinemaya uyarlanan ikinci filmde bu kez yönetmen koltuğunda Christopher McQuarrie yerine Edward Zwick oturuyor. Senaryo ise Marshall Herkovitz ile yönetmen Zwick tarafından kaleme alınıyor. 21 Ekim’de vizyona girecek olan film, orduya geri dönen Jack Reacher‘ın hikayesini perdeye taşıyor. Reacher bu kez eski binbaşının suçlandığını öğrenerek, suçsuz olduğuna emin olduğu binbaşıya kurulan komployu ortaya çıkarmak için gerçek suçluların peşine düşecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın