Gerçek Hikayeli War Dogs’dan Yeni Fragman Yayınlandı

0 1.385

Uzun süreli sessizliğe bürünen Todd Phillips’in yönetmen koltuğunda oturduğu, baş rollerinde Jonah Hill ve Miles Teller’ın oturduğu War Dogs filminden yeni fragman yayınlandı.

Yönetmen koltuğunda oturduğu Git Başımdan (Due Date), Eski Dostlar (Old Schcool) ve Felekten Bir Gece serisi filmleriyle kendine has tarzını her zaman filmlerine taşıyan Todd Phillips, üç yıllık aranın ardından yeni filmiyle kamera arkasına geçiyor. Yönetmen kimliğiyle yer aldığı filmlerin büyük çoğunluğu komedi filmi olan Phillips, War Dogs filminde beyaz perdenin sevilen isimleriyle çalışıyor. Yaşanmış gerçek bir hikayeyi işleyen yapımda Jonah Hill ve Miles Teller başrolü üstleniyor.

Miami’den Afganistan’a: War Dogs

Verdiği üç yıllık aranın ardından yeniden yönetmen koltuğuna oturan Tod Phillips, gerçek hikayeyi komedi sosuna batırıp izleyici karşısına çıkarıyor. Bu yaz gösterime girecek olan film, Miami’de yaşamını sürdüren David Packouz ve Efraim Diveroli isimli iki gencin Afganistan’da konuşlanan Amerikan birliklerini silahlandırması karşılığında Pentagon’dan 300 milyon dolarlık kontrat alması ve ardından başlarına gelecek olayları anlatıyor.

vurguncular filmi izle

War Dogs (Arms and the Dudes) Filminde Hangi Oyuncular Yer Alıyor?

Hollywood’un en çok sevilen isimlerinden Para Avcısı (The Wolf of Wall Street), Liseli Polisler (21 Jump Street) ve Hail, Caesar! gibi eğlenceli yapımlarla karşımıza çıkan Jonah Hill ve yeni filmi Bleed for This ile boksör olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Miles Teller başrolleri üstleniyor. Hill, filmin ana karakterlerinden olan Efraim Diveroli’yi canlandırırken Teller ise David Packouz’e hayat veriyor. Filmde ayrıca Bradley Cooper, Ana de Armas, Barry Livingston, Shaun Toub ve Jeff Pierre gibi isimler yer alıyor. Senaryosu Stephen Chin ve Todd Phillips ikilisi tarafından yazılan film 19 Ağustos’ta Amerika’da vizyona girecek. Ülkemizde ise 2 Eylül 2016 tarihinde sinema salonlarına uğrayacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın