Gerilim Dolu Bilim Kurgu: Morgan’dan İlk Fragman

0 1.031

Scott ailesinin birlikte çalıştıkları Morgan filminin ilk fragmanı servis edildi. Yayınlanan ilk fragman filmin yılın bilim kurgu filmi olma sinyallerini verdi.

Daha önce Pepeers adlı filmi yazıp yöneten Seth W. Owen‘ın senaryosuna imza attığı, yapımcılığını dört Oscar adaylığı bulunan Marslı (Martian) filminin yönetmeni Ridley Scott‘ın yaptığı, yönetmen koltuğunda ise efsane yönetmenin oğlu Luke Scott‘ın oturduğu “Morgan” filminin ilk fragmanı görücüye çıktı. Beğeniye sunulan ilk fragman izleyiciyi gerilim dolu bir bilim kurgu hikayesinin içine çekiyor.

Bilim kurgu – Gerilim Harmanlaması Morgan’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Ridley Scott’ın oğlu Luke Scott‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin konusunu bir kenara bırakırsak oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor. Filmin ana karakteri Morgan’ı genç oyuncu Anya Taylor-Joy canlandırırken en son Captive adlı gerilim filminde yer alan Kate Mara, The Hateful Eight’te izlediğimiz Jennifer Jason Leigh, Son Cadı Avcısı’nda karşımıza çıkan Rose Leslie ve Toby Hones gibi isimler yer alıyor.

morgan filmi

Morgan Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Modern Frankenstein hikayesi gibi görünen Morgan; korkunç bir kazayı araştırma ve durumu kontrol altına alma amacıla gönderilen bir kadının, bilim adamları tarafından insan formunda yaratıkları kötülükle karşı karşıya kalmasına odaklanıyor. Amerika sinema salonlarında 2 Eylül’de izleyiciyle buluşacak olan filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği henüz netlik kazanmadı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın