Hızlı ve Öfkeli 8’in İzlanda Setinden Nefes Kesen Video

0 119

Daha önce Küba setinden yayınlanan videolar ve görsellerle izleyicileri heyecanlandıran Hızlı ve Öfkeli 8 ekibi çekimlere devam ediyor. Ekip bu kez İzlanda’dan nefes kesen sahnelerin yer aldığı video ile karşımıza çıktı.

Hızlı ve Öfkeli 8 ekibi çekimlerine devam ettiğini yeni içerikleriyle duyurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda filmin Küba setinden yayınlanan videolar ve görseller içimizi ısıtmıştı ancak yeni yayınlanan video soğuk havayı hissettirmeye yetiyor. Çekimlerine tüm hızıyla devam eden ekip yeni videoyla durağının İzlanda olduğunu göstermiş oldu. Tyrse Gibson‘ın açılışı yaptığı videoda, filmin yeni arabaları ve heyecan yaratan aksiyon sahnelerini bizlere gösteriyor.

Hızlı ve Öfkeli 8’in Çekimleri İzlanda’da Devam Ediyor!

Her geçen gün oyuncu kadrosunu genişleten Hızlı ve Öfkeli 8‘de; Ramsey karakterini canlandıracak olan Natalie Emmanuel, Deckard Shaw olarak izleyeceğimiz Jason Statham, Hobbs’u canlandırarak gönüllerde taht kuran Dwayne Johnson, hangi karakteri canlandıracağı henüz açıklanmayan Scott Eastwood ve serinin değişilmezleri Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson yer alıyor. Filmde ayrıca Kurt Russell‘ı da izleyeceğiz.

Hızlı ve Öfkeli 8 2017’de Vizyonda!

Yönetmen koltuğunda F. Gary Grey‘in oturduğu Hızlı ve Öfkeli 8, 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın