Fast 8’in Yeni Kötüsü Charlize Theron’dan İlk Görüntü

0 97

Hızlı ve Öfkeli 7’nin sonunda izleyicilerini hüzünlendiren serinin yeni filmi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Hızlı ve Öfkeli 8’in yeni detayları paylaşılıyor. Çekimleri Küba’da devam eden filmin kötüsü Charlize Theron’un ilk görüntüsü paylaşıldı.

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hızlı ve Öfkeli serisi devam filmleriyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Paul Walker’ın hayata veda etmesinin ardından devam filmlerinin çekilip çekilmeyeceği kafaları karıştırsa da Vin Diesel; dudak uçuklatan aksiyon sahneleri, hızlı arabalar ve yıldız oyuncu kadrosuyla yeni filmlerin geleceğinin sürprizini vermişti. Çekimleri şu sıralar Küba’da gerçekleşen Fast 8‘in setinden görüntüler ve detaylar paylaşılıyor. Geçtiğimiz günlerde set videoları ve fotoğrafları paylaşılan filmin kötüsü de yüzünü gösterdi!

Hızlı ve Öfkeli 8 - Charlize Theron

Hızlı ve Öfkeli 8’in Yeni Kötüsü Cipher, Cherlize Theron

Cani (Monster), İtalyan İşi (Italian Job), Prometheus, Mad Max: Fury Road ve Pamuk Prenses ve Avcı 2 (The Huntsman: Winter’s War) ile aksiyon filmlerinin aranan kadın oyuncusu olduğunu ispatlayan Charlize Theron‘un canlandırdığı karakterden ilk görüntü paylaşıldı. Ana kadronun büyük ölçüde korunduğu Fast 8 filminde; Jason Statham, Dwayne Johnson, Vin Diesel, Kurt Russell, Lucas Black, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris bıraktıkları yerden devam ediyor. Charlize Theron’un filmin kötüsü Cipher’ı canlandıracağı kadroya Scott Eastwood, Kristofer Hivju, Marko Caka, Nathalie Emmanuel, Celestino Cornielle, Janmarco Santiago, Jessica Lee Walter, Drake Nicholas, Tony Carbajal gibi isimler dahil oldu.

Hızlı ve Öfkeli 8 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Korku filmleriyle adından söz ettiren James Wan’ın yönetmen koltuğunu terk ettiği Fast 8‘in yönetmen koltuğunda yeni isim var. Cuma, Set It Off, Arabulucu ve İtalyan İşi gibi filmlerle adından söz ettiren F. Gary Gray‘in yönettiği film 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın