Jake Gyllenhaal’lu Life (Hayat) Filminden Türkçe Fragman

0 55

Ryan Reynolds, Jake Gyllenhaal ve Rebecca Ferguson gibi isimleri bir araya getiren gerilim dolu olayları konu alan Life (Hayat) filminin Türkçe fragmanı yayınlandı.

Denis Villeneuve’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Arrival (Geliş) ve Jennifer Lawrence, Chris Pratt gibi isimleri bir araya getiren Passengers (Uzay Yolcuları) yakın tarihte vizyona girecek bilim-kurgu filmleri olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Gelecek yıl bu janrın bayrağını alacak yapımlar arasında da Hayat (Life) gösteriliyor. Adını duyurmasının ardından sinemasal içerikleri dahil tüm detayları gizli tutulan yapımın beklenen fragmanı geldi. Hayat filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

Hayat / Life

Hayat (Life) Filminin İlk Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı

Daniel Espinosa‘nın yönetmen koltuğunda oturduğu Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds, Hiroyuki Sanada, Ariyon Bakare, Olga Dihovichnaya gibi isimleri bir araya getiren Hayat; uluslararası bir uzay istasyonunda görevli altı kişinin, insanlk tarihinde çığır açacak bir keşfin eşiğindeki hikayesini ele alıyor. Uzayda hayat olup olmadığını araştıran ekibin, toplanan örnekler sonucu tek hücreli bir canlıyı keşfetmesi ve bu keşif sırasında yaşanan gerilim dolu dakikaları anlatan film, uzayı anlatan yapımlara yenilik katmasada izleyicilere keyifli dakikalar vadedeiyor.

Paul Wernick ve Rhett Reese‘in senaristleri arasında yer aldığı Hayat (Life),  12 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın