Kong: Kafatası Adası Filminden Türkçe Fragman Geldi!

0 63

Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures ortalığında Jordan Vogt-Roberts’ın yönetmenliğinde çekilen modern King Kong uyarlaması Kong: Skull Island’ın Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

Max Borenstein, John Gatins, Dan Gilroy ve Derek Connolly tarafından senaryosu yazılan temeli 1930’lu yıllarda geçen asıl King Kong hikayesini modern bir şekilde ele alan Kong: Skull Island ülkemizdeki ismiyle Kong: Kafatası Adası, heyecanlı bekleyişin ardından ikinci tam fragmanıyla karşınızda. İlk fragmanına Comic Con etkinliğinde kavuşan ve yeni bir evren yaratıp King Kong ile Godzilla’yı bir araya getirmeyi planlayan Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures ilk adımı atmaya hazırlanıyor.

Kong: Kafatası Adası

Kong: Skull Island Ne Zaman Çıkacak?

Godzilla ve King Kong’u karşı karşıya getirecek olan evrenin ilk adımını atacak olan Kong: Skull Island filminin konusunun yanı sıra kamera arkası ve oyuncu ekibi de oldukça dikkat çekici. 2D, 3D ve IMAX seçenekleriyle 10 Mart 2017 tarhinde vizyona girecek olan filmde Loki olarak tanıdığımız Tom Hiddleston, son olarak The Hateful Eight filminde izlediğimiz Samuel L. Jackson, Room ile Oscar Ödülü’ne uzanan Brie Larson, John Goodman, Jason Mitchell, John Ortiz, Thomas Mann, Toby Kebbell, Eugene Coredero ve John C. Reilly oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Kong: Kafatası Adası

Kong: Skull Island Filminin Konusu

Sinema tutkunlarını gizemli Kafatası Adası’nın tam içerisine çekebilmek için filmin yönetmeni Jordan Vogt-Roberts, oyuncular ve film ekibinin 6 ayda 3 kıta gezdiği Kong: Kafatası Adası, Captain James Conrad (Tom Hiddleston) önderliğindeki kaşif ekibinin efsanevi bir şeyi ortaya çıkarmak için maymunların kralı King Kong’un gizemli evine gitmelerini anlatacak.

Aşağıdan Kong: Kafatası Adası filminin yeni Türkçe posterine göz atabilirsiniz.

Kong: Kafatası Adası
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın