Mark Ruffalo Thor 3: Ragnarok Hakkında Konuştu

0 105

2016 yılı süper kahraman filmlerinin bol olduğu yıllardan biri olurken gelecek yıllarda vizyona girmesi beklenen filmler hakkında haberler ortaya çıkıyor. Thor serisinin devam halkası Thor 3: Ragnarok’tan yeni detaylar…

2017 senesinde vizyona girmesini beklediğimiz Thor serisinin devam halkasından sevindirici haber. Daha önce vizyona giren Thor filmlerinde karşımıza çıkmayan Bruce Banner (Hulk) karakteri Thor 3: Ragnarok kadrosuna dahil edildi. Mark Ruffalo‘nun üçüncü Thor filminde yer alması artık sır olmaktan çıkarken oyuncu konu hakkında açıklamalarda bulundu. Ruffalo, “Thor 3: Ragnarok çekimlerine henüz dahil olmadım ancak hazırlıklara devam ediyorum. Filmde dahil olduğum için oldukça heyecanlıyım. Fazlasıyla havalı işler yapma şansımız olacak. Hulk’a ve Bruce Banner’a dair yeni şeyler keşfedeceğiz. Tabii ki Thor’a dair de yeni şeyler olacak” dedi.

Thor 3: Ragnarok

Chris Hemsworth Thor 3: Ragnarok Hakkında Konuştu

Bu yıl Hayalet Avcıları filminde avcıların yardımcısı olarak karşımıza çıkacak olan Chris Hemsworth katıldığı Wizard World’de yeni film hakkında açıklama yaptı. Hemsworth, “Thor 3: Ragnarok diğer filmlere göre daha eğlenceli olacak. Bu hikayenin öncekilere göre daha farklı olacağını, birçok şeyin değişeceğini üdşünüyorum. Yönetmenimiz Taika Waititi’yi tanıyorsanız, onun muhteşem bir komedi yeteneğinin olduğunu biliyorsunuzdur. Filme kendi yorumunu katmaktan çekinmiyor. Farklı Loki ve Thor ile karşılaşıp daha önce tecrübe etmediğimiz bir dünyada bulunacağız.” dedi.

Tom Hiddleston - Loki

Thor 3: Ragnarok Filminde Hangi Oyuncular Yer Alıyor?

What We Do in the Shadows, Eagle vs Shark ve Boy gibi filmlere imza atan Taika Waititi‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston başrolde yer alıyor. Onlara Mark Ruffalo, Idris Elba, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Karl Urban, Tessa Thompson ve Anthony Hopkins gibi isimler eşlik ediyor. Craig Kyle ve Christopher Yost ikilisinin senaryosunu yazdığı film yaklaşmakta olan Norse kıyametini beyazperdeye taşıyor. Şimşek Tanrısı Thor, Ragnarok’a karşı savaşmak zorunda kalacak ve kendini tanrılar arasındaki savaşın ortasında bulacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın