Thor: Ragnarok Setinden Eğlenceli Mark Ruffalo Videosu

0 93

Mark Ruffalo, geçtiğimiz aylarda çekimlerine başlanan Thor: Ragnarok filminin çekimlerine dahil olduğunu Twitter üzerinden paylaştığı kısa bir video ile duyurdu.

2017 yılında vizyona girmesi beklenen Thor filmlerinin devam halkası Thor: Ragnarok‘un çekimleri başladı. Film ile ilgili bilgiler piyasa düşmeye başlayınca diğer Marvel filmlerinden gördüğümüz Bruce Banner (Hulk) karakterinin Thor 3 filmine dahil olduğunu öğrendik. Hulk olarak nam salan Mark Ruffalo’nun yeni filmde yer alması artık sır olmaktan çıkarken oyuncu; “Thor 3: Ragnarok çekimlerine henüz dahil olmadım ancak hazırlıklara devam ediyorum. Filmde dahil olduğum için oldukça heyecanlıyım. Fazlasıyla havalı işler yapma şansımız olacak. Hulk’a ve Bruce Banner’a dair yeni şeyler keşfedeceğiz. Tabii ki Thor’a dair de yeni şeyler olacak” açıklamasını yapmıştı. Röportaj verdiği sırada çekimlere katılmamış olan Ruffalo, sete ayak bastığını Twitter hesabında paylaştığı set videolarıyla duyurdu.

Thor: Ragnarok Filminde Hangi Oyuncular Yer Alıyor?

What We Do in the Shadows, Eagle vs Shark ve Boy gibi filmlere imza atan Taika Waititi‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston başrolde yer alıyor. Onlara Mark Ruffalo, Idris Elba, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Karl Urban, Tessa Thompson ve Anthony Hopkins gibi isimler eşlik ediyor. Craig Kyle ve Christopher Yost
ikilisinin senaryosunu yazdığı film yaklaşmakta olan Norse kıyametini beyazperdeye taşıyor. Şimşek Tanrısı Thor, Ragnarok’a karşı savaşmak zorunda kalacak ve kendini tanrılar arasındaki savaşın ortasında bulacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın